Ormanlarımız için pedala basacaklar!
08 Şubat 2024 12:07

Ormanlarımız için pedala basacaklar!

Tour of Antalya, Antalyalıları, bisikletleri ve kaskları ile bu güzel amaç için “Farkındalık Sürüşüne” davet ediyor!

 

ORMANLARIMIZI KORUYALIM

Tour of Antalya kapsamında organize edilen “Farkındalık Sürüşü” bu sene “Yeşil bir gelecek için hep birlikte ormanlarımızı koruyalım” mottosu ile gerçekleştirilecek. “Farkındalık Sürüşü”, insanoğlunun en önemli yaşam kaynaklarından biri olan ormanlaradikkat çekecek. “Farkındalık Sürüşü”nde Antalyalıların yanı sıra sivil toplum örgütleri ve yerel yöneticiler de bisiklet sürecek.

 

EV SAHİBİ AKRA

Sportif değerleri kadar her yıl belirlediği temalarıyla sporun gücü ile çevresel ve sosyal konularda gerçekleştirdiği farkındalık etkinlikleri ile milyonlarca kişiye ulaşan uluslararası bisiklet yarışı Tour of Antalya poweredby AKRA, dünyaca ünlü bisiklet takımlarına beşinci kez ev sahipliği yapacak.

 

PAZAR GÜNÜ BAŞLIYOR

Akdeniz Reklamcılar Derneği (ARD) başta olmak üzere Antalya’daki sivil toplum örgütlerinin desteklediği “Farkındalık Sürüşü”nün 2024 yılındaki teması; geçtiğimiz yıllarda ardı ardına yaşanan yangınlar ile tahrip olan ormanlara dikkat çekecek. “Yeşil bir gelecek için hep birlikte ormanlarımızı koruyalım” mottosu ile organize edilen “Farkındalık Sürüşü” Tour of Antalya’nın son gününde 11 Şubat 2024 Pazar günü saat 13.30’da start alacak.

 

PROTOKOL İLGİ GÖSTERECEK

Antalya Müzesi önünden başlayacak olan Tour of Antalya Farkındalık Sürüşü, Cumhuriyet Meydanı’nda son bulacak. Geçtiğimiz senelerde Antalyalıların büyük ilgi gösterdiği “Farkındalık Sürüşü”ne Gençlik ve Spor Bakanı, Antalya Valisi, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı, Muratpaşa Belediye Başkanı, Antalya’daki kişi, kurum ve kuruluşlar katılmıştı.

 

PEDALA BASACAKLAR

Tour of Antalya poweredby AKRA uluslararası bisiklet yarışı 2024 yılında “Yeşil bir gelecek için hep birlikte ormanlarımızı koruyalım” diyecek dünyaca ünlü bisikletçiler, “Yeşil bir gelecek” için pedal çevirecek

 

BİLGİ VE İLETİŞİM

ON İletişim: Tel: (0212) 291 18 48

İpek Özgüden Özen Tel: (0532) 321 07 04 ipek.ozguden@oniletisim.com

Efkan Kula Tel: (0533) 277 82 40 efkan.kula@oniletisim.com

Dalım Ayyüce Kaplan Tel: (0530) 010 61 90 dalim.kaplan@oniletisim.com

 

 

Güncelleme: 08 Şubat 2024 12:08
BENZER HABERLER
X