Plaj voleybolu turnuvası çok güzeldi
01 Eylül 2022 14:06

Plaj voleybolu turnuvası çok güzeldi

Derince Belediyesi’nin Derincespor Kulübü ile birlikte düzenlediği Plaj Voleybolu Turnuvası 86 takımın katılımıyla büyük heyecana sahne oldu.

 

ÖDÜLLERİNİ ALDILAR

86 takımın beş ayrı kategoride mücadele ettiği Plaj Voleybolu Turnuvası’nda Minikler Karma Kategorisi’nde şampiyonluğa 08 Fatih Takımı ulaştı. Küçük Kızlar Kategorisi’nde Team Alse Takımı şampiyon olarak turnuvayı noktaladı. Büyük Genç Kızlar Kategorisi’nde Şirinler Takımı şampiyon oldu. Erkekler (yaş grubu serbest) Kategorisi’nde Alp-Eren Takımı şampiyon olurken Karma Gruplar Kategorisi’nde ise Genç Nikomedia Takımı şampiyon oldu. Müsabakaların sona ermesinin ardından dereceye giren takımlara protokol tarafından ödülleri takdim edildi.

 

 

GÖZÜMÜZÜN NURUSUNUZ

Organizasyonu gençler için tekrar düzenleyeceklerini belirten Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Gençler bizim gözümüzün nuru. Sizler ülkemizin geleceğisiniz. Önceliğimiz olan yavrularımız için gençlik ve spor merkezleri oluşturduk. Bu merkezlerde eğitimden spora birçok branşta hizmetlerimiz devam ediyor. Ayrıca tüm mahallelerimizde spor alanları inşa ettik. Gençlerimizi spora teşvik etmek için de bu organizasyonları düzenliyoruz. Sizlerin bu derece ilgi göstermesi bizleri de mutlu ediyor. Allah’ın izniyle Plaj Voleybolu Turnuvası’nı sizler için tekrarlayacağız” dedi.

 

Güncelleme: 01 Eylül 2022 14:06
BENZER HABERLER
X