Ragbideki başarı 5 millilik getirdi
22 Mayıs 2024 22:01

Ragbideki başarı 5 millilik getirdi

Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü Kadın Ragbi Takımından dört sporcu ve antrenörü milli takım kampına gidiyor.

MÜTHİŞ BAŞARI

21 Mayıs – 02 Haziran 2024 tarihleri arasında Ankara’nın Çubuk İlçesinde yapılacak 7’li Ragbi U-18 Milli Takım Hazırlık Kampına ilimizin başarılı spor kulüplerinden Körfez Gençlerbirliği oyuncuları Ecrin Biçer, Tuğbanur Yavuz, Hilal Karagöz ve Ecmel Rana Çayır ile hocaları İhsan Demirtaş başantrenör olarak davet edildiler.

 

KÖRFEZ’İ VE İLİMİZİ TEMSİL EDECEKLER

Körfez Gençlerbirliği’nden yapılan açıklamada, “Kulübümüz Körfez Gençlerbirliği SK her zaman olduğu gibi Ragbi U18 Milli Takımımızın oluşmasında önemli bir rol oynuyor. Her dönem milli takımlarımıza oyuncu ve antrenörlerimizi göndermekten büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. Sporcularımız Kocaeli ve Körfez ilçemizin adını milli takımda temsil ederken, milli maçlarda da ülkemizi başarıyla temsil ediyorlar.

 

KAMPA KATILACAKLAR

Son olarak 21 Mayıs - 02 Haziran 2024 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olan 7’li Ragbi U-18 Bayan Milli Takımımızın hazırlık kampında kulübümüzü temsil edecekler. Oyuncularımızın yanı sıra antrenörümüz İhsan Demirtaş’da kampa başantrenör olarak davet edildi. Hocamızın 10 Temmuz 2024 tarihinde Polonya’da yapılacak Avrupa Şampiyonası’nda milli tamımızın başantrenörü olarak görev yapacak olması bizleri daha da mutlu etmiştir. Bu onurlu görevde sporcularımızı ve hocamızı tebrik eder, başarılar diliyoruz” denildi.

Güncelleme: 22 Mayıs 2024 22:01
BENZER HABERLER
X