Şener Söğüt altın kulaçlarla bir araya geldi
Diğer Branşlar
04 Aralık 2021 Cumartesi 21:05

Şener Söğüt altın kulaçlarla bir araya geldi

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Belediyesi Gençlerbirliği Spor Kulübü bünyesinde bölgesel ve ulusal yarışmalara katılarak derece elde eden başarılı yüzücülerle bir araya geldi.

 

PROTOKOL TAM KADRO YER ALDI

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Belediyesi Gençlerbirliği Spor Kulübü bünyesinde bölgesel ve ulusal yarışmalara katılarak derece elde eden başarılı yüzücülerle bir araya geldi. Çamlıtepe Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen buluşmaya Başkan Şener Söğüt ile birlikte Başkan Yardımcıları Faruk Denli, İbrahim Çırpan, Osman Yurt ve Levent Yılmaz, birim müdürleri, spor kulübü yöneticileri, başarılı öğrenciler ve veliler katıldı.

 

 

KÖRFEZ'DEKİ TESİS SAYIMIZ ARTTI

Programda konuşan Başkan Şener Söğüt şu açıklamayı yaptı: Pandemi dolayısıyla uzun bir süre bir araya gelemedik. Sizler de yüzme havuzlarımızdan uzak kaldınız. Şimdi bir aradayız. Yüzme gerçekten çok keyifli bir spor dalı. Bizler de sizlerin hem spor yapıp hem de kendinizi geliştirmenize olanak sağlayacak olan tesislerimizin sayısı artarken bakım ve onarımlarla da daha kullanışlı hale getiriyoruz.

 

 

HEDİYERİNİ TAKDİM ETTİ

Yıl boyunca gerek il bazlı, gerek bölgesel gerekse de ulusal birçok yarışmaya katıldınız, bizleri gururlandırdınız. Sizlerin başarısı bizleri mutlu ediyor. Ama sizler sadece başarınızla değil, sporcu duruşunuzla da örnek olmalısınız. Hepinizi yürekten tebrik ediyorum. Başkan Şener Söğüt daha sonra Başkan Yardımcıları ile birlikte başarılı olan sporculara hediyelerini takdim etti.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:23
08:07
13:24
16:03
18:21
19:53