Toyota Plaza Kocaeli Kaya’dan örnek misafirperverlik
04 Şubat 2024 19:52

Toyota Plaza Kocaeli Kaya’dan örnek misafirperverlik

Toyota Türkiye, Marmara Bölgesi’ndeki bayilerinin satış sonrası hizmetlerinin yöneticileriyle süreç geliştirme toplantılarına devam ediyor. Bu yıl yedincisi düzenlenen süreç geliştirme toplantısı,  Toyota Plaza Kocaeli Kaya'nın ev sahipliğinde ilimizde gerçekleşti.

SOSYAL BAĞLARI KUVVETLENDİREN BULUŞMA

Toplantıya, Toyota Türkiye satış sonrası hizmetleri yöneticileri ve Toyota Türkiye Marmara Bölgesi servis müdürleri katılım sağladı. Toyota Plaza Kocaeli Kaya'nın misafirperverliği ile bir araya gelen yöneticiler, güncel gelişmeleri değerlendirme ve yeni işbirliği fırsatları buldular. Sadece iş süreçlerini geliştirmekle kalmayıp, aynı zamanda sosyal bağları güçlendiren bir model oluşturan bu toplantıda şehir yaşantısının bir araya geldiği özel bir deneyim sunuldu.

 

TOYOTA SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ YÖNETİCİLERİ İZMİT’TE TARİH VE MİSAFİRPERVERLİKLE BULUŞTU

Toyota Plaza Kocaeli Kaya ile birlikte Kocaeli Büyük Şehir Belediyesi'nin destek ve misafirperverliğiyle gerçekleşen bu buluşma, şehrin tarihi dokusunun keşfedildiği unutulmaz anlara imza attı. Toyota Türkiye Satış sonrası ve Marmara BölgesiSatış Sonrası Hizmetleri Yöneticileri, İzmit'in kültürel mirasını keşfetmek adına, Kâğıt Müzesi, Orhan Cami, İzmit Tarih Koridoru, Selim Sırrı Paşa Konağı ve Redif Müzesi gibi şehrin tarihi yerlerini gezerek, şehrin derin köklerine ve kültürel zenginliklerine tanıklık ettiler. Bu geziler sırasında şehrin tarihi dokusuna duyulan hayranlık, buluşmanın unutulmaz anları arasında yer aldı.

 

KAYA TEŞEKKÜR ETTİ

Toyota Plaza Kocaeli Kaya Genel Müdürü Atalay Kaya "Bu toplantılar, sadece iş süreçlerini değil, aynı zamanda sektördeki paydaşlar arasında sağlam bağlar oluşturmamıza da yardımcı oluyor. Ev sahipliğini yapmış olduğumuz bu yılki buluşmada, Kocaeli'nin zengin kültürel mirası ve turistik yerlerini keşfetme fırsatı sunduk. Bu anlamda, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne desteklerinden dolayı teşekkür ederiz" dedi.

 

 

Güncelleme: 04 Şubat 2024 19:55
BENZER HABERLER
X