Vedat Akbulut bu onuru fazlası ile hak etti
Diğer Branşlar
21 Nisan 2021 Çarşamba 23:30

Vedat Akbulut bu onuru fazlası ile hak etti

İlimizin başarılı spor adamlarından, uzak doğu sporları ve özellikle de kickboks organizasyonları denildiği zaman akla gelen ilk isim olan Vedat Akbulut önemli bir göreve getirildi.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Akbulut, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kickboks Federasyonu Başkanı Niyazi Demirel tarafından Profesyonel Organizasyon Yönetim Kurulu Üyeliğine getirildi. Düzenlediği kickboks organizasyonları ile adından söz ettiren Vedat Akbulut, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde üstlendiği bu görevi en iyi şekilde yapacağına inandığını belirtti ve kendisini bu göreve layık gören Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kickboks Federasyonu Başkanı Niyazi Demirel’e teşekkür etti. Akbulut kısa bir süre önce İzmit’te Akbulut Fight Arena’yı başarılı bir organize ederek adından hayli söz ettirmişti.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Futbol menajerliği için son başvuru 18 Mayıs’ta

Futbol Menajerliği Eğitim Semineri, 21 Mayıs 2021 tarihinde 'Microsoft Teams' platformu üzerinden online olarak gerçekleştirilecek. Futbol menajeri olmak isteyen adayların istenen belgeleri Türkiye Futbol Federasyonu Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ne 18 Mayıs 2021 tarihine kadar ulaştırmaları zorunlu. Başvuruların değerlendirmesi ve online yapılacak ve mülakat tarihleri daha sonra adaylara duyurulacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:45
05:44
13:08
17:02
20:11
21:56