Yalçın Aksaç turnuvasında kazanan Kubilay Şahin
27 Nisan 2023 14:54

Yalçın Aksaç turnuvasında kazanan Kubilay Şahin

İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen, Kocaelispor sevdalısı Yalçın Aksaç’ın vefatı sevenlerini çok üzmüştü. Merhum Aksaç anısına bilardo turnuvası düzenlendi.

 

KABRİ YAPILACAK

Fanatik Kocaelisporlu Yalçın Aksaç’ın anısına Magic Bilardo Salonu’nda düzenlenen turnuvanın final gününde Kocaelispor Kulüp Başkanı Engin Koyun, kaleci antrenörlerinden Nihat Köksal ve kentin tanınmış insanlarından Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Sakarya İl Müdürü Nedim Arsal da yer aldı. Yalçın Aksaç’ın ailesine sabır ve başsağlığı dileklerinin iletildiği turnuvada elde edilen gelir ile merhum Yalçın Aksaç’ın kabri yapılacak.

 

KUBİLAY ŞAHİN ŞAMPİYON OLDU

Toplam 64 kişinin katılımı ile gerçekleştirilen Yalçın Aksaç 3 Bant Bilardo Turnuvası’nda şampiyonluğu Kubilay Şahin elde ederken, Serdar Altunkal ikinci, Bülent Şahin üçüncü ve Deniz Tilki de dördüncü sırada yer aldı. Nedim Arsal ve merhum Yalçın Aksaç’ın kardeşi Koray Aksaç da turnuvada oynayan isimlerdendi.

 

KOCAELİSPOR BİLARDO TAKIMI

Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun da bir süre bilardo oynadı ve Gençler Türkiye Şampiyonu Kubilay Şahin ile yaptığı görüşmede Kocaeli’de başarılı bilardocuların bulunduğunu, Kocaelispor Kulübü olarak bilardo branşını faaliyete geçirebileceklerini ve bu konuda da ellerinden gelen her türlü desteği vereceğini ifade etti. Engin Koyun ayrıca merhum Yalçın Aksaç’a Allah’tan rahmet kederli ailesine de sabır diledi.

 

 

 

Güncelleme: 27 Nisan 2023 14:56
Başak Yemek
Arslan Teknik
X