Yürümek en iyi spor!
Diğer Branşlar
04 Aralık 2021 Cumartesi 21:38

Yürümek en iyi spor!

İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen yürüyüş etkinliklerine kadınlar büyük ilgi gösteriyor.

 

SPOR GÜNLÜK HAYATIN BİR PARÇASI OLMALI

İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, yürüyüş etkinliklerine düzenli olarak devam ediyor. Yürüyüş etkinlikleri kapsamında SEKA Park’ta bir yürüyüş etkinliği daha gerçekleştirilirken kadınlar da güne enerjik başladı. Vatandaşların sporu günlük hayatlarına sokması amacı ile yapılan yürüyüş etkinliğine çok sayıda kadın katıldı.

 

ARA VERMEDEN DEVAM

Güne ısınma hareketleriyle başlayan kadınlar, SEKA Park’tan Plajyolu’na kadar olan bölümü yürüdü. Temiz hava ve deniz manzarası eşliğinde güne keyifli ve enerjik başlayan kadınlar yürüyüş etkinliklerinin devamını dileyerek memnuniyetlerini dile getirdiler. Spor kenti İzmit’te yürüyüş etkinlikleri programlar dâhilinde devam edecek.

DİĞER HABERLER

Ücretsiz Fiziki Yeterlilik Kursu gençleri bekliyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Özel Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kursları kapsamında, 29. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) sınavlarına hazırlanan öğrenciler için kurs başvuruları başladı. Geçtiğimiz dönemde sınavlara Büyükşehir’in kurslarında ücretsiz olarak hazırlanan çok sayıda genç, polislik mesleğine adım atmayı başarmıştı. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın “Spor Kenti Kocaeli” vizyonuna uygun olarak gençlere ücretsiz spor eğitimi kursları verilmeye devam ediyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:06
07:52
12:59
15:27
17:43
19:18