Bilal Çakır: Gölcükspor tek yumruk olacak
Gölcükspor
05 Ekim 2021 Salı 17:45

Bilal Çakır: Gölcükspor tek yumruk olacak

MHP’nin sevilen Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır, Gölcükspor’un tek yumruk olması için üzerlerine düşeni yapacaklarını ifade etti.

 

TAKIMI OLUMLU BULDUM

Çalışmaları ile ılımlı siyaseti ile Gölcük’te çok sevilen MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır, Gölcükspor’un sezon sonunda tekrar profesyonel ligde yer alacağına inandığını belirtti ve şekilde konuştu: Gölcükspor’umuzun antrenmanını teşkilatımız ile birlikte izledik. Takım çok genç ve diri görünüyor. Yaklaşan sezon öncesinde iyi sinyaller aldığımızı ifade edebilirim.

 

İNANIYORUM

Ne yazık ki geçen sezon olumsuzluk yaşadık ve 37 yıl sonra kendimizi amatörde gördük. Gölcükspor buralarda asla olmamalı. Şimdi sıra bütünleşmede. İnşallah yönetimimiz, teknik kadromuz ve futbolcularımız sezon sonunda Gölcüklülerin yüzünü güldüreceklerdir. Kendilerine bu anlamda çok inandığımı belirtmek isterim.

 

HUZURSUZLUK ÇIKMASINI ASLA İSTEMEYİZ

Yönetimiz de genç. Futboldan anlayan arkadaşlar var. Temel başkanımız yönetici kardeşlerimiz Gölcükspor’u tek bir çatı altında bir araya getireceklerdir. Şimdi olumsuzlukları konuşmanın, geçmişe bakmanın zamanı değil. Bu kimseye bir katkı sağlamadığı için huzursuzluğu artırır. Eğer camia içinde ikilikler, farklı niyetliler çıkarsa da devreye gireriz.

 

Spor41

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:06
07:52
12:59
15:27
17:43
19:18