CAN hoca takıma GÜVENiyor!
Gölcükspor
04 Ekim 2021 Pazartesi 23:48

CAN hoca takıma GÜVENiyor!

Gölcükspor Teknik Direktörü Can Güven aile ortamını sağlayarak başarıya ulaşacaklarına inandığını belirtti ve takıma güvendiğini ifade etti.

 

GÜZEL BİR FUTBOL ŞEHRİNDEYİM

Futbol şehrinde yer aldığını ifade eden genç teknik adam şu şekilde konuştu: Güzel bir futbol şehrindeydim. Kocaelispor, Gölcükspor, amatörler gerçekten burada futbol dolu dolu yaşanıyor. Başarı isteyen bir takımdayım. Yıllar sonra takım 3 Lig’den BAL’a düştü ve amatördeki ilk senesi. İnşallah bu ilk yılın sonunda tekrar profesyonel lige yükseliriz. Tüm amacımız bu. Bize verdikleri desteklerden dolayı mülki amirlerimize, yönetimimize ve taraftarımıza teşekkür ederim.

 

AFYON KAMPI 12 GÜN SÜRECEK

Gölcükspor’da çok iyi bir aile ortamı var. Futbolcularımız sorumluluklarının bilincinde. 7-8 gün adaptasyon süreci geçirdik. Ardından 12 gün kampımız oldu. Şimdi Afyon’da toplandık ve burada da 12 günlük kamp yapacağız. Afyon’dan döndüğümüzde hazır, ne yaptığını bilen, mücadele gücü ve arzusu yüksek bir Gölcükspor olacağız.

 

LİGLERİ BİLE OYUNCULARLA ÇALIŞIYORUZ

Şehrin dinamikleri bir araya gelmeli, Gölcük halkı kenetlenmeli, o enerji ortaya çıktığında kalplerimiz bir atacak, isteyeceğiz, çok çalışacağız ve Allah nasip ederse de başarı da gelecek. Yönetimimiz de önümüzü açtı. Oyuncu tercihlerimizi deneyimli, maç oynamış, tanıdığımız, 3. Lig’i ve bu ligi çok iyi bilen isimlerden yana kullandık.

 

GÖLCÜKSPOR GERİ GELECEK

BAL zor bir lig. Daha önce bu ligde 4 şampiyonluğum var. Konuşmak kolay. Dile kolay. 37 yıl sonra amatöre düşen bir takımın hocası olmanın farklı bir ağırlığı var tabii ki. Futbolda bunlar var. Önemli olan düşmek değil, düştükten sonra kalkmayı bilmektir. İnşallah biz bunu başarmaya çalışacağız ve o profesyonel takım tekrar bu şehre gelecek.  

 

Spor41

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:06
07:52
12:59
15:27
17:43
19:18