Furkan Çalışkan: İstikrarlı futbolumuza devam edeceğiz
29 Temmuz 2023 01:09

Furkan Çalışkan: İstikrarlı futbolumuza devam edeceğiz

Gölcükspor U-17 takımı teknik sorumlusu Furkan Çalışkan geride bıraktığımız sezonu Nokta Gazetesi’ne değerlendirdi.

PROFESYONELLİĞE ADAY BİR TAKIM

Başarılı bir sezon geçirdiklerini belirten Furkan Çalışkan şu şekilde konuştu: Gölcükspor U-17’nin başına ligin 4. haftasında geçtim. İlk hedef olarak kendimize iyi futbol diye tabir ettiğimiz futbolun gerektirdiklerini yapan saha içinde ve saha dışında profesyonelliğe aday bir takım ve sporcu grubu oluşturmaktı. Kendimize bu yıl ilçe grubunda şampiyonluk il Play-Off grubunda şampiyonluk ve Türkiye şampiyonasına katılma hedefi ile yola çıktık.

 

GELİŞMEYE DEVAM EDİYORUZ

Çalışmalarımızı gerek taktik gerekse mental olarak oyuncu gruplarımızla sürekli performans eğitim ve gelişim sürecimizi yakından takip edip gerekli raporlarımızı analiz ederek takımımızdaki gelişimimizi oyunumuza da yansıttık. Burada en dikkat ettiğimiz olay ise sürekli isteyen ve pes etmeyen bir görüntü çizmemiz oldu.

 

KIVANÇ HATİPOĞLU KASTAMONUSPOR İLE ANLAŞTI

Bu sezon hedeflerimize ulaşıp hedefimizden bir adım ilerisine geçip Türkiye şampiyonasında son 20 takım arasına kaldık. Oyuncularımız arasından şampiyonada iyi performans sergileyen Kıvanç Hatipoğlu Kastamonuspor’a transfer oldu. Mehmet Acun’a ise Sapanca Gençlik, Ali Kalkan, Emre Uzun, Alperen Özcan’a ise başka takımların talip olduğunu söylemeden geçmeyelim.

 

ARMAYA YAKIŞIR BİR OYUNCU GRUBU

Yeni sezonda U-18 takımı olarak Türkiye şampiyonasında finali hedefleyip gerekli transfer çalışmalarımızı yaptıktan sonra hedefe yürüyen bir Gölcükspor U-18 takımı izlettirmek istiyoruz. Kadro kalitemizin üzerine yapacağımız takviyeler ile Gölcükspor armasına, adına yakışır bir oyuncu ve oyun ile bu sezonda hedefe ulaşmak için her şeyi yapacağız.

 

 

Öncelik sol bek

3 transfer yolda

Beridze

Program konuk

Fatura

Evraklar

Nicomedia soğuk dere

Güncelleme: 29 Temmuz 2023 01:10
BENZER HABERLER
X