Gazetecilerden Gölcüksporlu futbolculara teşekkür!
Gölcükspor
16 Kasım 2020 Pazartesi 17:16

Gazetecilerden Gölcüksporlu futbolculara teşekkür!

TFF, pandemi gerekçesi ile resmi maçlarda görev yapan gazetecilere de birçok yasak getirdi. Bunların arasında seremoni ve yedek kulübesi çekimlerinin yasaklanması geliyor. Öte yandan maç öncesi klasikleşen takım fotoğrafının çekilmesinin yasaklanmasına da akıl sır ermiyor.

 

BİZ DE PCR TESTİ YAPTIRALIM

“T Alanı” denilen bölgeye giriş ve çıkışların yasak olduğu süreçte maç öncesi ve sonrası basın toplantıları da yasaklandı. Kısacası TFF basın kuruluşlarına “Maçı yayınlamayın” diyor. Bu dayatmalar kamu görevi gören gazetecilerin de işlerini hayli sekteye uğratıyor. Temsilcilerin genel manadaki katı tutumları da cabası. Maçlarda görev yapan saha içindeki gazeteciler “Biz de PCR testi yaptıralım, işimizi sağlıklı yapalım” dese de TFF’nin bu öneriyi kulak arkasında bırakıyor.

 

 

KAPTAN KAPTAN ÖGE SÖYLEDİ, FUTBOLCULAR UYGULADI

Kimi kulüpler saha içinde görev yapan gazetecilerin yaşadıkları zorlukların farkında. Bu takımlardan birisi de Gölcükspor. Kırmızı Siyahlılar, Erbaaspor ile oynanan maç öncesinde gazeteciler için özel seremoni yaptı ve kaptan Kadir Öge sahaya giriş yapar yapmaz “Beyler, gazeteci büyüklerimiz için güzel bir takım fotoğrafı verelim, onlar sürekli bizimle ve kendileri ileriye kadar gidemiyor” dedi. Futbolcular da gazeteciler için işte bu özel fotoğrafı vererek takdir topladı.

 

Spor41

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:41
05:42
13:08
17:02
20:13
21:59