Gölcükspor şampiyonluk modunu açtı
18 Mart 2023 01:29

Gölcükspor şampiyonluk modunu açtı

Gölcükspor hafta sonunda konuk edeceği Beylerbeyi maçı öncesi çalışmalarını sürdürüyor. Kırmızı siyahlı ekibin son antrenmanını eski genel kaptan Adem Ellibeş ziyaret ederek futbolculara başarı dileyerek baklava ikram etti

 

EFSANE YÖNETİCİ ELLİBEŞ’TEN BAŞARI DİLEĞİ

Bölgesel Amatör Lig 13. Grup’ta son 5 maçını kazanarak 15 puan toplayan kırmızı siyahlı temsilcimiz hafta sonunda sahasında konuk edeceği Beylerbeyi maçının hazırlıklarını Gölcük Şehir Stadı’nda Teknik sorumlu Cevdet Nail Sancaklı önderliğinde yaptığı çift kale antrenmanı ile sürdürdü. Kırmızı siyahlı ekibin son antrenmanı öncesinde eski genel kaptanlardan Adem Ellibeş ziyaret ederek tüm ekibe başarı dileğinde bulundu ve baklava ikram etti.

 

ERTEN’DEN MAÇA DAVET

Kırmızı siyahlı ekibin antrenmanını yöneticiler ile birlikte takip eden Gölcükspor Başkanı Temel Erten “Eski genel kaptanımız Adem Ellibeş’e desteklerinden ötürü teşekkür ederiz. Kendisi her zaman yanımızda olarak bize büyük güç veriyor. Hafta sonunda oynayacağımız kritik Beylerbeyi maçı öncesinde tüm spor kamuoyunu ve taraftarlarımızı maça davet ediyorum. Sporcularımızın inşallah bu maçı da kazanarak galibiyet serisini sürdüreceklerine inanıyorum” dedi.

Güncelleme: 18 Mart 2023 01:29
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X