Gölcükspor’da rota Bursa!
08 Ekim 2023 21:20

Gölcükspor’da rota Bursa!

Bölgesel Amatör Lig’deki temsilcimiz Gölcükspor yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Teknik Direktör Cevdet Sancaklı nezaretinde yapılan antrenmanda ise kırmızı siyahlılar tam kadro antrenmana katılırken kırmızı siyahlı ekibimiz Bursaspor ile oynanacak olan kupa maçının heyecanı sardı.

TAKTİK ÇALIŞMASI YAPTI

Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Gölcükspor yeni sezon hazırlıklarına aralıksız devam ediyor. Geçtiğimiz hafta kupadan elediği Bartın maçı sonrası iki günlük iznin ardından tekrardan çalışmalara başlayan kırmızı siyahlılar hazırlıklarına Kavaklı’da devam ediyor. Teknik Direktör Cevdet Sancaklı nezaretinde gerçekleştirilen antrenmanda koşu ve ısınma çalışmasının ardından yarım sahada taktik çalışması yapıldı.  Gölcük’te eksiğin olmadığı antrenmanın sonlarına doğru ise yarım saha çift kale maçı ile antrenman sonlandırıldı.

 

KUPA, 10 EKİM SALI GÜNÜ

Ziraat Türkiye Kupası’nda kentimizi çok iyi temsil eden, önce kentlisi Gebzespor’u, ardından Bartınspor’u saf dışı bırakan Gölcükspor, 2. Turda Bursaspor ile eşleşmişti. Kırmızı Siyahlılar bu maçı 10 Ekim Salı günü saat 20.00’de Bursa Sütaş Timsah Park’ da oynanacak. Ekibimiz bu karşılaşmadan da galibiyetle ayrılarak bir üst tura çıkmayı hedefliyor. Kupa maçının A Spor’dan yayınlanması bekleniyor.

Güncelleme: 08 Ekim 2023 21:21
BENZER HABERLER
KOTO
X