Gölcükspor’un yeni başkanı Fikret Ormancıoğlu oldu
02 Haziran 2023 14:10

Gölcükspor’un yeni başkanı Fikret Ormancıoğlu oldu

Gölcükspor’da gerçekleşen olağan genel kurulun yeni başkan, aynı zamanda Gölcük Belediyesi Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu oldu. Ormancıoğlu bayrağı eski başkan Temel Erten’den devraldı.

 

PROTOKOLDEN İLGİ

Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı'nda gerçekleştirilen kongreye Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Ak Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, CHP İlçe Başkanı Fikret Gürel, İYİ Parti İlçe Başkanı İsmail Aynacı, sivil toplum örgütü başkanları, Gölcükspor’un eski başkan, yönetici ve futbolcuları ile üyeler katıldı.

 

310 ÜYENİN 55’İ İMZA ATTI

Genel kurulda 310 üyenin 55’i haziruna imza attı. Gölcükspor kongresi öncesinde bir önceki başkan Temel Erten çift listeli genel kurulun Gölcükspor açısından sağlıklı olmayacağını belirtmiş ve adaylıktan çekilmişti. Selamlama konuşmasını yapan eski başkan Temel Erten, konuklara hoş geldiniz dedi. Divan başkanlığını Necmi Kocaman, katipliklerinin ise Davut Uzun ile Ali Sevim’in yaptığı genel kurul saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

 

OY ÇOKLUĞUYLA

Mali, denetim, faaliyet raporlarının okunup ibrasının alınmasının ardından seçime geçildi. Divan başkanı Necmi Kocaman kendilerine sunulan tek listeyi okudu, ardından listeyi oylamaya sundu. Fikret Ormancıoğlu’nun listesi oy çokluğu kabul edildi ve Ormancıoğlu, Gölcükspor’un yeni başkanı oldu. Dilek ve temenniler bölümünde zaman zaman ortam gerilse de büyütülecek bir olay yaşanmadı. Gün sonunda toplu halde verilen fotoğrafla genel kurul sona erdi.

 

GÖLCÜKSPOR KULÜBÜ YENİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ

 1. Fikret Ormancıoğlu (Başkan)
 2. Arif Kurusakız
 3. Mehmet Nuri Barış
 4. Keramettin Tetik
 5. Kürşat Çakıroğlu
 6. İbrahim Uzuner
 7. Metin Gemici
 8. Murat Can
 9. Yavuz Selim Aktürk
 10. Celal Çelik
 11. Halil Seslikaya
 12. Murat Kaya
 13. Öner Çelik
 14. Ahmet Demir
 15. Mustafa Bahar
 16. Ali Murat Bitik
 17. Hüseyin Bat
 18. Emre Aslan
 19. Abdullah Kaya
 20. Cengizhan Parlak
 21. Sabri Ersan
Güncelleme: 02 Haziran 2023 14:11
BENZER HABERLER
X