İkinci yarının en başarılı teknik direktörü
07 Nisan 2023 10:45

İkinci yarının en başarılı teknik direktörü

Gölükspor’un başarılı teknik direktörü Cevdet Nail Sancaklı, deplasmanda 3-1 kazanılan Yuvacıkspor maçını ve geldiği günden sonraki süreci Nokta Gazetesi’ne değerlendirdi. Sancaklı, ikinci yarının lideri olduklarını ve Gölcükspor’a yakışan futbolu sahaya yansıttıklarını ifade etti.

 

FUTBOLCULARIMI KUTLUYORUM

Kent derbisini kazandıkları için mutlu olduğunu ifade eden Sancaklı şu şekilde konuştu: Geldiğimizde öncelikli hedefimiz de en başarılı Kocaeli takımı olmaktı. Hedefimize ulaştık. Yuvacıkspor kentimizin takımı ve kendileri ile kent derbisinde karşılaştık. İlk maçımız 1-1 bitmişti. Buraya galibiyet için geldik ve bunu başardık. Tüm futbolcularımı mücadelelerinden ötürü yürekten kutluyorum.

 

BİRAZ DAHA AĞIR BASTIK

İyi bir maç oldu. İlk yarı Yuvacık daha agresif ve iyiydi. İkinci yarıda kontrol tamamen bizdeydi. Neticesinde 3 gol bulduk, basit hatalardan ötürü birisi penaltı olmak üzere 2 gol yedik.  Centilmence bir maç oldu. İki takım da istediklerini elinden geldiği kadar sahaya yansıtmaya çalıştı ancak biz biraz daha ağır bastık.

 

GÖLCÜKSPOR’A YAKIŞAN BİR OYUN OYNUYORUZ

Genel bir değerlendirme yaparsak… 2 Ocak’ta göreve geldim. Kısmet olursa sezon sonuna kadar görevimizin başındayız. İkinci yarının flaş takımı olduk ve bu sürecin lideri biziz. İkinci yarı itibariyle en yakın rakibimiz Silivri’nin de 7 puan önündeyiz. Tecrübeli ve genç futbolcularımızın kaynaşmasını sağladık. Çağdaş futboldan örnekler verdik. 11 maçta 10 galibiyet, 1 beraberlikle Gölcükspor kendine yakışan bir mücadele verdik ve kalan haftalarda kayıp yaşamadan sezonu tamamlamak istiyoruz.

Güncelleme: 07 Nisan 2023 10:45
BENZER HABERLER
X