İnanç Çakıroğlu: Sabır, başarının anahtarı olacak
Gölcükspor
05 Ekim 2021 Salı 17:57

İnanç Çakıroğlu: Sabır, başarının anahtarı olacak

Gölcükspor Basın Sözücüsü İbrahim İnanç Çakıroğlu, iyi bir kadro ile Gölcük’ü temsil edeceklerini ifade etti ve kırmızı siyahlı camiadan sabırlı olmalarını istedi.

 

HOCAMIZ NİHAİ KARARINI KAMP SONRASINDA VERECEK

Kadrolarında 24 futbolcunun olduğunu ifade eden Çakıroğlu şu şekilde konuştu: Haziran’ın ortasında kongremizi yaptık ve yöneticiler olarak görevlerimizi aldık. Teknik heyet konusunda bu ligleri çok iyi bilen Can Güven hocamız ve ekibi ile anlaştık. Havuzda çok teknik adam vardı ancak Can hocamız bir adım daha öndeydi. Transfer komitemiz ve teknik heyetimizin verdiği kararla 24 kişilik bir kadro kuruldu. Antrenmanlar ve iki hazırlık maçının ardından Afyon’a sorunsuz bir şekilde gittik.

 

KİMSE GÖLCÜKSPOR’U BAL TAKIMI OLARAK GÖRMÜYOR

Can hocamız kadro ile ilgili nihai kararını kamp sonrasında verecek. Yönetimi aldığımızda sıkıntılar vardı. Pandeminin de buna büyük etkeni var kuşkusuz. Ama biz geçmişe takılı kalmıyoruz. Tesislerde de eksiklikler vardı. Belediye başkanımızın da çok önemli katkısı ile tesisteki birçok sorunu ortadan kaldırdık. 4 aylık süreçte şunu gördük ki Gölcükspor’u kimse BAL takımı olarak görmüyor.

 

BU İŞİ HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Halk bunun farkında ve üzüntüden kaynaklı bir muhalefet var. Yönetimimiz herkese ve her kesime dokunan yönetici abilerimiz, arkadaşlarımızdan oluşuyor. İlçeyi bir araya getireceğimize inanıyorum. Hepimizin beklentisi ve hedefi üst lige çıkmak. Antrenmanlarda ve maçlarda bunu görebiliyoruz. Gölcüklülerden sabırlı olmalarını rica ediyoruz. Sezon sonunda istediğimiz üst lige hep birlikte çıkacağız inşallah.

 

Spor41

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:06
07:52
12:59
15:27
17:43
19:18