Katırcıoğlu: Gençler bizim ana gündemimiz
Gölcükspor
25 Ekim 2021 Pazartesi 22:32

Katırcıoğlu: Gençler bizim ana gündemimiz

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, sezonu açan Gölcükspor’un davetlileri arasındaydı. Katırcıoğlu gençlerin sporla buluşmasının önemine değindi.

 

DESTEKLİYORUM

Toplumun hastalıklarına karşı durmak için genç yaştaki bireylerin sporla buluşmasını sağlamaları gerektiğini belirten Radiye Sezer Katırcıoğlu şu şekilde konuştu: Yağmurlu bir gündeyiz. Yağmur berekettir. Bu da beni çok sevindiriyor. Gençler bizim ana gündemimiz. Ekonomiden eğitime, kültürden spora, gençlerin platformda yer olmasını istiyor ve bunu destekliyorum.

 

GÖLCÜKSPOR DEYİP GEÇMEMEK LAZIM

Hemen hemen her yerde spor alanları oluşturmaya çalıştırıyoruz. Toplumun hastalıklarına, her türlü şer odaklarından onları uzak tutacağız. Ben de bir anne ve anneanne olarak çocuklarımıza, gençlerimize her türlü desteği vermeyi. Ailelere ayrıca teşekkür ediyorum. Gölcükspor için buradayız. Gölcükspor deyip geçmemek lazım. Buradan çok iyi futbolcular çıktı. İnanıyorum ki ülke ve dünya çapında Gölcük’ten sporcu yetiştirmeye, topluma kazandırmaya devam edeceğiz. Kendilerine sonsuz başarılar diliyorum.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:06
07:52
12:59
15:27
17:43
19:18