Ömer Faruk Uzuner: Tutunma maçımızdı
07 Kasım 2022 14:52

Ömer Faruk Uzuner: Tutunma maçımızdı

BAL 13. Grup’ta zirve iddiası bulunan Gölcükspor’da genç teknik direktör Ömer Faruk Uzuner 1-0 kazanılan Beylerbeyi maçını değerlendirdi.e

 

KOLAY OLMADI

Yukarıda tutunma adına önemli bir maça çıktıklarını ifade eden Uzuner şu şekilde konuştu: Maç öncesi yaptığımız konuşmalarda Beylerbeyi karşısında alınacak galibiyetin yatırım adına çok önemli olduğuna vurgu yapmıştım. Kesinlikle kolay bir maç olmadı. Yine iyi oynadığımız ve pozisyonlar bulduğumuz bir maçtı.

 

ŞANSI DEĞERLENDİRDİLER

Rotasyona girdiğimiz bir karşılaşma oldu ve 11’den değişiklikler yaparak maça çıktık. Genel manada formayı alan futbolcular bu şansı iyi değerlendirdi. Bu isimlerden birisi olan Tolunay da gol attı. Daha da önemlisi merkezde iyi mücadele etti. Maçın ardından gerilimler oldu. Otobüsümüzü taşlandı, Oktay zor durumda kaldı.

 

DOĞUGÜCÜ BİZİ YENDİ, TEBRİK ETTİK

5-10 kendini bilmezin yaptığını neredeyse 100 yıllık bir kulüp olan Beylerbeyi Kulübü’ne bağlamam tabii ki. Ancak artık bu işlerden de vazgeçilmesi gerekiyor. Doğugücü bizi Gölcük’te yendi, rakibimizi tebrik edip gönderdik. Futbolda sürekli kazanamazsın, kaybedeceksin.

 

KAÇAN PUANLARI ARIYORUZ

Bu galibiyet bir bakıma tamam mı devam mı maçıydı. Puan kaybı olsaydı 10 ya da 11 puanlık bir açıklık oluşacaktı. Kazandığımız için mutluyuz. Şaka gibi kaybedilen puanları arıyoruz açıkçası. Silivrispor’un da farkındayız ama biz kendileri ile 2 maç oynayacağız. Kısacası bu işi daha bitmedi.

 

İNANIYORUZ

Önümüzdeki haftayı bay geçeceğiz. Harbiş – Silivri maçını izlemeyi düşünüyorum. Hocalarımıza rakiplerin de maçlarını izletip analizlerini yaptırıyoruz. Oyuncu grubuma güveniyor ve yönetimimiz, taraftarımız ve futbolcularımızla bu işin üstesinden en iyi şekilde geleceğimize inanıyoruz.

 

Spor41

Güncelleme: 07 Kasım 2022 14:56
BENZER HABERLER
X