Özgür Vurur: Antrenman tadında olacak
16 Eylül 2023 15:39

Özgür Vurur: Antrenman tadında olacak

Gebzespor Teknik Direktörü Özgür Vurur, Nokta Gazetesi’nin sorularını yanıtladı. Vurur, Gölcükspor ile oynayacakları kupa maçının kendileri için antrenman maçında geçeceğini belirtti.

 

AFYON KAMPI SONA ERDİ

Gebzespor pazar günü kentlisi Gölcükspor ile İhsaniye Stadı’nda Türkiye Kupası ön eleme turu maçında karşı karşıya gelecek. Menekşelerde başarılı teknik adam Özgür Vurur eksiklerini görmek için Gölcükspor maçının önemli bir veri olacağını belirtti ve şu şekilde konuştu: Afyon’dan şimdi geldik. Fena değiliz ancak tam olarak hazır değiliz.

 

KUPA MAÇI AYRI BİR YÜK

Ligin başlamasına 1 ay var ve kimse bu zamanda “Hazırım” diyemez. Gölcükspor maçı bizim açımızdan antrenman maçı havasında olacak. Çeyrek, yarı finale mi kalacağız? Bir de kupa maçları ayrı bir yük ve yorgunluk. Bu nedenle Gölcükspor maçında eksiklerimizi göreceğiz. Afyon kampımız iyi geçti, takımın özverisinden memnunum.

 

HER ŞEY ATEŞ PAHASI

An itibari ile transferi kapadık.  Çok büyük bir olay olmayacaksa başka kimseyi almayı düşünmüyoruz. Bir de piyasa allak bullak… Her şey ateş pahası… BAL’da takımların da geliri yok bu nedenle transfer yapmak da çok zorlaştı. BAL statüsü başlı başına işkence. 5 Kocaeli takımının aynı grupta olması kesinlikle doğru değil.

 

YILLARDIR BİR BİRİMİZİ YİYORUZ

Bence tüm Kocaeli takımları bir araya gelmeli ve bu konunun yanlış olduğunu anlatmalı. Ne yazık ki bu birliktelik olmadığı için de 3. Lig’e hep farklı takımlar çıkıyor. Tabii ki rekabet olmalı. Son olarak BAL’dan 3. Lig’e Derince (Demirspor) çıkmıştı.  Sonrasında yıllardır tüm emekler heba oluyor.

 

DOSTLUK İÇİNDE GEÇECEK

Şu da var… Takımlar arasında didişmeye hiç hoşuma gitmiyor. Bu şehrin ekmeğini yiyoruz, havasını soluyoruz. Bu nedenle de alıp veremediğimiz bir şey olmamalı. Kulüp başkanları, yöneticileri, kaptanlar, siz değerli basınımız buna öncülük etmeli. Gölcükspor maçı da dostluk içinde geçecektir, buna tüm samimiyetimle inanıyorum.

 

Güncelleme: 16 Eylül 2023 15:40
BENZER HABERLER
X