Sahte imzalar baş ağrıtacak! Ayıkla pirincin taşını şimdi!
Gölcükspor
23 Haziran 2020 Salı 15:13

Sahte imzalar baş ağrıtacak! Ayıkla pirincin taşını şimdi!

3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Gölcükspor’da futbolcular bekledikleri miktarda ödeme yapılmadığı için geçtiğimiz hafta arasında antrenmanlara çıkmama kararı almıştı. Ertesin gün ise Kırmızı Siyahlı futbolcular, protesto nedeninin belirtildiği bir A4 kağıdına açıklama yapmış ve bu açıklamanın altına da futbolcuların olduğu öne sürülen imzalar atılmıştı.

 

DİKKAT ÇEKTİ

Atılan imzaların altında her hangi bir ismin yazılı olmaması kafalarda soru işareti bırakırken,  gündeme bomba gibi düşen bu olayın ardından Gölcükspor Kulüp Başkanı Hüseyin Çardak kapsamlı bir araştırma yaptı. Yapılan incelemede kağıt üzerinde futbolculara ait olduğu öne sürülen ve altlarında isim olmayan toplam 15 imza görülüyor. İmzaların tek bir kalemle atılması ve imzaların çoğunun karalama şeklinde olması da dikkatlerden kaçmıyor.

 

BAKALIM NE OLACAK?

Gölcüksporlu futbolcuların bu sezonki Modafen maçının ardından aldıkları prim karşılığında attıkları imzalarla, antrenman protesto gerekçesinin yazılı olduğu kağıttaki imzaların bir çoğu bir birini tutmuyor. Hal böyle olunca atılan imzaların çoğunun sahte olduğu ortaya çıkıyor. Bu büyük skandalın ardından Gölcükspor Kulüp Başkanı Hüseyin Çardak’ın ne şekilde bir tavır sergileyeceği merak edilirken, konunun yargıya taşınması da söz konusu.

 

ART NİYETLİ BİR GRUP

Elde edilen bilgilere göre yaşanan talihsiz olayın ardından Başkan Çardak’ı iki futbolcunun aradığı, Çardak’a imzalarla ilgilerinin olmadığını, kendilerinden habersiz hareket edildiğini ifade ettikleri öğrenildi. Yapılan bu tür eylemlerin yönetimi yıpratmaya yönelik çabalar olduğu ve bu çabalara da futbolcuların alet edildiği düşünülürken, antrenman çıkmayarak duruş gösteren futbolcuların üzerine de imzalı kağıtla durumu belirtmeleri garipsendi. Kim bilir bu konudan haberi olmayan birçok futbolcu da vardır.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:53
05:53
13:17
17:11
20:20
22:03