Sancaklı: Bu sezon işi bitireceğiz
18 Ağustos 2023 14:56

Sancaklı: Bu sezon işi bitireceğiz

Gölcükspor Teknik Direktörü Cevdet Nail Sancaklı sezon öncesi ilk açıklamalarını yaptı ve şampiyonluğa ulaşmak istediklerini belirtti.

 

PLANLAMAMIZI YAPTIK

Gölcükspor’a aidiyet duygusu ile bağlıyız. Bu sezon da aynı duygu ile bağlı arkadaşlarımızla mücadele edeceğiz. Eksiklerimizi tespit edip dış transferde en doğru futbolcuları bünyemize kazandırdık. Transferi şu an kapattık. Planlamamızı yaptık. İlk iki etap kampları Gölcük’te olacak. Maç oynamak adına üçüncü etap için Bolu, Afyon ve ya Düzce Topuk Yaylası’ndan birisini tercih edeceğiz. Üçüncü etaptaki 11 günlük süre içerisinde en az 3 maç yapacağız.

 

İSTİKRARLI TABLO DEVAM ETSİN İSTİYORUZ

İyi bir teknik ekibim var. Kulübümüzün oynayacağı futbola katkı sağlayacağı isimleri bünyemize kazandırdık ve futbolcu kadrom zengin. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sezonun ikinci yarısındaki 13 maçta 12 galibiyet, 1 beraberlikle sezonu kapadık. Bu istikrarlı tabloyu sürdürmek için gayret edeceğiz ve yarım bıraktığımız işi tamamlamak için var gücümüzle çalışacağız. Kazasız, belasız, sakatlıksız bir sezon olsun. Allah bizleri mahcup etmesin.

 

Güncelleme: 18 Ağustos 2023 14:57
BENZER HABERLER
X