Sancaklı ile devam edilmeli
07 Nisan 2023 10:41

Sancaklı ile devam edilmeli

Gölcükspor’un sezonun ikinci yarısındaki çıkışı şehirde hayli dikkat çekti. Kırmızı siyahlılarda başarının mimarı kuşkusuz Teknik Direktör Cevdet Nail Sancaklı’ydı.

Sancaklı yönetiminde Gölcükspor birisi hükmen olmak üzere 11 maçta tam 31 puanı cebine koydu. Sancaklı ile sezon sonuna kadar anlaşma söz konusuydu. Başarılı çalıştırıcı ile devam edilecek mi sorusu ise şu an muallakta.

 

YÖNETİMLE KONUŞMADAN KARAR VEREMEM

Cevdet Nail Sancaklı’nın görevine devam edip etmeyeceğinin önümüzdeki hafta belirgin kazanacağı düşünülüyor. 1 hafta 10 günde yönetimle durum değerlendirmesinin yapılacağı öğrenilirken, Sancaklı’ya şimdiden teklifler de gelmeye başladı. Ancak başarılı teknik direktörün yakın çevresine “Kendi kulübümle görüşmeden buna karar veremem. Kulüp ile olumlu ilişkilerim var. Bana gelen tepkiler de olumlu. Tabii ki içeride farklı görüşler de olabilir. Seçenle seçilmişe saygımız var. Ben olsam da olmasam da Gölcükspor hedeften şaşmaz. Şu an konu askıda” ifadelerine yer verdi.

 

ALİ KÖKSAL MİNİ YORUM: ORTADA BAŞARI VAR

Şu bir gerçek ki Gölcükspor camiası bir araya gelmeli. Bu şehrin en önemli camialarından birisi olan Şimşeklerin amatörde yer alması can sıkıcı. Bu sezonun ikinci yarısında anlaşılan Cevdet Nail Sancaklı takıma çok iyi dokundu ve ilçeyi bir araya getirdi. Ortada gerçek manada bir başarı var ve bu başarı da mıknatıs gibidir. Gölcükspor’un düşmesi de çıkması da birlik beraberliğe bağlıdır. Cevdet Nail Sancaklı’nın da ortadaki başarı aşikarken ödüllendirilmesi ve yola devam edilmesi en sağlıklı yoldur.           

Güncelleme: 07 Nisan 2023 10:42
BENZER HABERLER
X