Selim Aktürk: Yeni başlıyoruz!
18 Kasım 2023 21:43

Selim Aktürk: Yeni başlıyoruz!

Gölcükspor Kulübü 2. Başkanı Selim Aktürk, Nokta Gazetesi’nin sorularını yanıtladı. Genç yönetici ligde bitmiş bir şeyin olmadığını belirtti ve Gölcüklüleri, Gölcükspor etrafında birleşmeye davet etti.

 

ÜZERİMİZDEKİ SORUMLULUĞUN FAZLASI İLE FARKINDAYIZ

Sezona iyi başlayamadıklarını ifade eden Aktürk şu şekilde konuştu: Kupa maçlarında elde edilen iyi oyun, geçilen turların ardından ligde bulunduğumuz nokta bizleri de ziyadesiyle üzüyor. Yaşayan bilir derler. Üzerimizdeki sorumluluğun fazlası ile farkındayız. Malumunuz, hafta arasında teknik adam değişikliğine gittik ve Cevdet hocamıza teşekkür edip Mustafa hocamız ile anlaştık. Cevdet Nail hocamıza emeklerinden ötürü teşekkür ediyor, Mustafa Bahadır hocamıza hayırlı olsun dileklerimi gönderiyorum.

 

TAKIMA EN İYİ KATKIYI SAĞLAYACAKLAR

Ligin beşinci haftası geride kaldı. Önümüzdeki uzun bir lig süreci var ve bitmiş herhangi bir şey yok. Doğru moral olarak çöküş yaşadık ancak hafta arasındaki antrenmanların ve futbolcularla yaptığımız birebir görüşmelerin ardından motivasyonumuzu geri kazandık. Babaeski maçı öncesi 3 de transfer yaptık. 3 arkadaşımız da son derece ahlaklı ve yetenekli. Bize en iyi katkıyı sağlayacaklarına inanıyorum.

 

HERŞEY ÜST ÜSTE GELDİ

Kayıp yaşadığımız maçlarda gerçekten çok şanssızdık. Saray maçını siz de yayınladınız zaten. Emre’nin pozisyonu, kaçan penaltı, kaçan pozisyonlar… Yine geçen hafta da benzer şekilde verdiğimiz maç… Her şey üst üste geldi. Ancak bu şekilde gitmeyecek tabi. Başta Gölcük Belediye Başkanımız Ali Yıldırım Sezer olmak üzere kulüp başkanımız Fikret Ormancıoğlu ile yönetim kurulumuz olayı fazlası ile sahiplendik.

 

BİZİM DE CANIMIZI SIKIYOR

Takımdaki tüm arkadaşlarımıza da söyledik. Gölcükspor profesyonel liglerde en uzun süre yer alan takımlardan birisi ve BAL’da yer alması canımızı sıkıyor. Gölcük’ün hayalleri var ve bu hayalleri hep birlikte gerçekleştireceğiz. İnancımızı yitirmememiz gerekiyor. Herkesten çok olumlu geri dönüşler aldık ve inanıyorum ki takım en kısa sürede ayağa kalkacak ve Gölcük’e, şehre yakışacak. Dediğim gibi… Bitmiş hiçbir şey yok… Yeni başlıyoruz!

Güncelleme: 18 Kasım 2023 21:45
BENZER HABERLER
KOTO
X