Temel Erten YAKIN!
28 Mayıs 2023 14:13

Temel Erten YAKIN!

Gölcükspor Mayıs sonunda olağan genel kurula gidecek. Başkanlık yarışında birden fazla adayın çekişmesi bekleniyor. Bu isimler arasında Hüseyin Çardak döneminde yönetimde yer alan Ahmet Demir ile son olarak Değirmenderespor’un yönetiminde yer alan Selim Aktürk’ün olacağı düşünüyor. Mevcut Başkan Temel Erten ise potansiyel aday olduğunu yaptığı açıklamayla duyurdu.

 

AÇIKLAMA

 

Değerli basın mensupları… Bildiğiniz üzere iki sezondur Gölcükspor başkanlığını yürütmekteyim. Olağan kongrede daha güçlü bir yönetimle Gölcükspor’un menfaatleri doğrultusunda oyuncu ve teknik heyetin istikrarını koruyarak bu sezona başlamayı hedefliyorum. Sezonun bitişiyle hiç bırakmayacakmışız gibi çalışmalarımıza devam ettik ve hazırız.

 

Bu doğrultuda değerli Gölcük halkını ve sporseverleri Gölcükspor camiası etrafında kenetlenmeye davet ediyorum. Elbirliği ile Gölcükspor’u layık olduğu hedefe ulaştırmak için arkadaşlarımla beraber sonuna kadar gayret edeceğimi kamuoyunun bilgisine sunarım. Değerli üyelerimizi kongreye davet ediyor, siz değerli basın mensuplarını saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

 

 

Güncelleme: 28 Mayıs 2023 14:13
BENZER HABERLER
X