Abidin Akyol: Verilmiş sadakam varmış
27 Ocak 2023 10:35

Abidin Akyol: Verilmiş sadakam varmış

Kocaelispor’da futbol şube ve alt yapı sorumlularından Zeynel Abidin Akyol trafik kazası geçirmiş ve kullandığı aracın hakimiyetini kaybedip bariyere çarparak durabilmişti. Akyol Nokta Gazetesi’ne yaptığı açıklamada “Ölümden döndüm. Allah korudu” dedi.

 

SEVENLERİNİ KORKUTTU

Kocaelispor’da geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen yönetim kurulu üyesi, Kartepeli Zeynel Abidin Akyol geçirdiği trafik kazası sonrası sevenlerini hayli korkutmuştu. Başını arabanın camına çarpan ve genel sağlık durumu iyi olan Akyol, Nokta Gazetesi’nin sorularını yanıtladı.

 

OLACAĞA ÇARE YOK

Araç kullanırken daldığını belirten Abidin Akyol şu şekilde konuştu: Sabah saat 8 gibi Salim Dervişoğlu Caddesi’nde seyir halindeyken petrolden yakıt alacaktım. Petrole 100 metrelik bir mesafe vardı, istasyonu gördüm. Bir anda ne olduğunu anlamadım. Bariyerlere vurarak durabilmişim. Şuurum gitti, daldım muhtemelen. Araç Allah’tan biraz sağlam. Allah korusun daha kötü bir sorun olabilirdi. Beni daha da sevindiren konu bir insana çarpmam. Ölümden döndüm. Allah korudu. Gerçekten verilmiş sadakam varmış. Olacağa çare yok. Buna da şükürler olsun.

 

Spor41

 

 

Güncelleme: 27 Ocak 2023 10:37
Başak Yemek
Arslan Teknik
X