Arıcan’dan misilleme: Yavuz ve Can özür dilemeli!
23 Haziran 2023 15:13

Arıcan’dan misilleme: Yavuz ve Can özür dilemeli!

Kocaelispor Kulübü Basın Sözcüsü Tuncay Arıcan düzenlediği basın toplantısında, eski başkan Bahri Yavuz ve son genel kuruldaki başkan adayı Yaşar Can’ın kongredeki yanlış ifadelerden ötürü Başkan Engin Koyun’dan özür dilemeleri gerektiğini belirtti.

 

MERHUM ÜZÜLMEZ VE KILDIRAN’I UNUTMADI

Kocaelispor Basın Sözcüsü Tuncay Arıcan, Skyfall Kafe'de düzenlenen basın toplantısında şu şekilde konuştu: Sözlerime 2 yıl önce kaybettiğimiz eski başkanımız Hüseyin Üzülmez'e ve geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden eski teknik direktörümüz ve futbolcumuz Yalçın Kıldıran'a Allah'tan rahmet dileyerek başlıyorum.

 

YENİ SEZON KOMBİNE KART VE MAÇ BİLETİ FİYATLARI

Passolig kartlarımız 23 Haziran Cuma günü saat 11.00'de satışa çıkacak. UEFA ALT 2 bin, Maraton Alt 1.100 ve Güney Kale Arka Alt kombine kartları 700 liradan satılacak. Öğrencilere yüzde 30 indirim yapacağız. Ayrıca “Aile kart” çıkaracağız. Anne, baba ve çocuktan oluşan Aile Kartından alanlar da kazançlı olacak. 3 kişilik bir aile kombine kart aldığında 6 bin lira yerine 4 bin lira ödeyecek. Bilet fiyatları ise şu şekilde… Uefa Alt 150 lira (Toplam 2700), Maraton Alt 80 lira (Toplam 1440) Güney Kale Arka bilet fiyatı ise 50 liradan (Toplam 900 lira) satılacak. Kısacası kombine alanlar ortalama yüzde 30 ve 35 kazanç elde edecek. 

 

LOCALARLA İLGİLİ

Protokolde 24, Maraton tribününde ise 25 locamız var. Önceliğimiz mevcut loca sahiplerine localarını vermekti. Protokol localarının tamamı satıldı. Maratonda da 5 loca satıldı ve şu ana kadar 7 milyon 630 bin lira gelir elde edildi. Localardan toplamda yaklaşık 11 bin lira gelir elde etmeyi planlıyoruz.

 

REKLAM GELİRLERİ HAKKINDA

Reklam ve sponsorluklar ile ilgili olarak şunları ifade edebilirim. 60 adet reklam alanımız var. 150 bin lira karşılığında reklamlarımızı veriyoruz. 10 alanı sattık. Müsabaka formamızda 7 adet reklam alanımız var. Sırt, sağ ve sol alanları ile anlaşmayı yaptık. Yaklaşık 5 milyon lira buradan kazanç elde ettik. Göğüs sponsorunu da açıklamayı planlıyoruz. Güçlü bir firmayla temaslarımız devam ediyor. Antrenman formalarımız için de gelir elde edildi ve bu ilk kez oluyor.  Bu arada Kocaeli Stadı'nda sabit reklam panoları olmayacak.

 

EN KISA SÜREDE AÇIKLAYACAĞIZ

Yeni sezon ürün tedarikçimizi bu hafta sonuna kadar açıklayacağız. Forma tasarımlarıyla ilgili olarak yine taraftarımıza anket yaptıracağız. Takımımız 30 Haziran'da Brunga'da toplanacak. Sezon planlaması ve kamplarla olarak ilgili detaylı bilgileri paylaşacağız.

 

AYLIK KOCAELİSPOR DERGİSİ ÇIKARIYORUZ

Kocaelispor dergisi çıkarmayı düşünüyoruz. Profesyonel bir firma ile görüşüyoruz. Dergimiz aylık çıkacak. Güzel bir hizmetin ortaya çıkacağını düşünüyoruz. Anlaşacağımız firma olan İskelet Medya, “Kocaelispor” adı için bize 125 bin lira telif ödeyecek. Satılan dergilerden yüzde 10 pay alacağız ve dergide çıkan reklamların ise yarısı tarafımıza ödenecek.

 

BAHRİ YAVUZ VE YAŞAR CAN

Bahri Yavuz ve Yaşar Can Bey tarafından genel kurulda yönetimimiz ve başkanımız hakkında 1600 usulsüz üye yapıldığı söylendi. Başkanımız durumu izah etti, inceleyelim, bir şey bulursanız adalete gidelim dedi. Bugün itibariyle Kocaelispor'un 2835 üyesi var. Kongreden bir gün sonra listelere bakıldı. Küme düştükten sonra üyelerden imzalar toplanmıştı. O günlerde 2643 üyemiz vardı. O günden bu güne eklenen üye sayısı 192'ydi. Bir gazeteci arkadaşımızın çağrısı oldu ve seçim öncesi 116 üye de yeni üye olarak eklenecek. Genel olarak baktığımızda 2951 üyemiz olacak. Ne yazık ki yönetimimize karşı itibarsızlaştırma yapıldı ve bu konuda iddiaları ispata davet, aksi durumda muhatapların başkanımız Engin Koyun’dan özür dilemelerini rica ediyoruz.

 

HODRİ MEYDAN'I DİZAYN ETMEYE KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ

Hodri Meydan bizim taraftar grubumuzdur. Kendilerinin bir açıklaması oldu. Bizim kendilerini dizayn ettiğimiz ifade edildi. Bizim ne böyle bir düşüncemiz ne de böyle bir gücümüz var.  Dahası buna kimsenin gücü yetmez.

Güncelleme: 23 Haziran 2023 15:16
X