Ayağa kalkın… Siz Kocaelisporsunuz!
06 Nisan 2022 23:47

Ayağa kalkın… Siz Kocaelisporsunuz!

Kocaelispor’da pazar günkü hayati Bursaspor maçının hazırlıkları Brunga Tesisleri’nde yapılan antrenmanla başladı. 5-1’lik Denizlispor yenilgisinin takım üzerindeki olumsuz etkisi net bir şekilde görülürken, ağızları bıçak açmadı. Isınma koşusu, ısınma hareketleri ve pas çalışması ile başlayan antrenman yarım sahada yapılan çift kale maçla sona erdi.

 

MORAL VERDİLER

Antrenmanı İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği yönetim kurulu ziyaret etti ve takıma tatlı ikram ederek Bursaspor maçı öncesi başarı temennisinde bulundu. Çalışmayı yönetim kurulunun önemli bir kesimi de takip ederken antrenmanın ardından savunma oyuncusu Alpay Çelebi’nin doğum günü kutlandı.

 

Spor41 - Ali KÖKSAL

Güncelleme: 06 Nisan 2022 23:50
YORUMLAR
  • Toplam 1 yorum
Karahan 20:18 - 07 Nisan 2022

Yarim sahada yapılan çift kale ile idman olmaz beyler aylardır aynı idmanı yapıyorsunuz zaten ,Hocam Bursa maçı zor geçecek nasıl bir taktik yapacaksınız şut çekiyormusunuz, pas yapıyor musunuz ikiye bir adam eksiltiyormusunuz ataya paslar saliyormusunuz kanatlar 18 in içine gol ortaları yapabiliyor mu,bu maçta penalticin bellimi 1 tane penaltımız var hadi bol şanslar onları yenin ve Şehrimize öyle gelin .

0 Beğenmedim
BENZER HABERLER
X