Aydın Günaydın: Bizi konuşacaktır
24 Haziran 2023 12:47

Aydın Günaydın: Bizi konuşacaktır

Kocaelispor Gençlik Geliştirme Sorumlusu Aydın Günaydın, imza töreninde alt yapıda farklılık yaratacaklarını ifade etti.

 

DEĞİŞİM OLMAZSA GELİŞİM OLMAZ

Kocaeli’nin çocuklarına hizmet etmeye geldiklerinin altını çizen Aydın Günaydın şu şekilde konuştu: Çok heyecanlıyım. Kısa ve öz konuşacağım. Bizim için en değerli şey çocuk. Hangi şehirde olduğu önemli değil. Ben şehrimin çocuklarına, Kocaelispor’a yardım etmeye geldim. Değişim olmazsa gelişim olmaz. Ben ikisi için de buradayım. Ben geliştirme sorumlusuyum. Çocuk ve antrenör yetiştireceğiz, geliştireceğiz.

 

BİR YANIMIZ HATAY’DA

Alt yapımızın bir kimliğini, oyuncu, takım, dna felsefesini oluşturacağız. Kocaelispor alt yapısını konuşturacağız, farklılık yaratacağız. Ülkemizdeki en büyük sorun şu... Destekler samimi olmuyor. Basınımızdan ricam en doğru ve net bilgiyi benden alın. Kapım herkese açık, bundan sonra da açık olacak. Rafet abimin, Hatayspor’da koordinatörle bir görüşmesi vardı. Bu beni çok etkiledi. Bir yanımız orada. Hatay ile gönül bağımız var. 2 yıl boyunca elimizden geleni yaptık. Birbirimize yardımcı olacağız. Severek kulübüme döndüm. İşimizi aşkla, samimi bir şekilde yapacağız.

 

YANIMIZDA DURUN

Bambu ağacı 5 yıl topraktan çıkmıyor. 5 yıl sonra 25-26 metreye ulaşıyor, önünü kesemiyorsunuz. Alt yapı da böyle. İşimiz skor değil. A takıma oyuncu verdiğimiz zaman başarılıyız. Şampiyonluklar her zaman başarı değildir. Yanımızda durun, destekleyin, aynı yöne bakarsak başarılı olabilir.

 

Güncelleme: 24 Haziran 2023 12:47
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X