Barış Alıcı: Patlama yapacağım!
18 Ağustos 2023 09:57

Barış Alıcı: Patlama yapacağım!

Kocaelispor’un Samsunspor’dan satın alma opsiyonu ile 1 yıllığına kiraladığı kanat oyuncusu Barış Alıcı ilk açıklamasını yaptı.

 

ÇOK MUTLUYUM

Gerek Kocaelispor için gerekse de kendisi için iyi bir sezon geçmesi için elinden geleni yapacağını ifade eden Barış Alıcı şu şekilde konuştu: Kocaelispor’a geldiğim için çok mutluyum. Hem takıma yararlı olabilmek hem de sezonu çok güzel geçirebilmek için buradayım. Naçizane, takıma şampiyonluk yolunda katkı sağlamak için elimden geleni yapacağım. Umarım her şey hem benim hem de Kocaelispor camiası için çok güzel olur. Transfer süreci biraz zaman aldı, Kocaelispor ve Samsunspor kulüpleri anlaştı ve sonuçlandığı için çok mutluyum.

 

5-6 HAFTA SONRA TARAFTARA ÜMİT VERECEĞİZ

Uyum sorunu yaşayacağımı çok düşünmüyorum. Eski takım arkadaşlarım burada. Bu da benim için de şans. İnşallah takımla en kısa sürede adapte olup güzel işler başarırız. Kocaelispor’un Manisa maçını seyrettim. İlk devre gayet iyi futbol oynadık. İkinci yarı biraz tutuktuk. Sezonun ilk maçı olduğu için normal karşılıyorum. İlk 5-6 haftada böylesi düşüşler olabilir. Sonraki süreçte taşlar oturduğunda taraftara ümit veren futbolu oynayacağımızı düşünüyorum.

 

PATLAMA YAPACAĞIM SEZON BU SEZON OLUR UMARIM

İnanıyorum ki Kocaelispor bana ben de Kocaelispor’a yarar sağlayacak. Patlama yapacağım sezon inşallah Kocaelispor camiasıyla bu sezon olur. İnşallah bunu da başarabileceğimi düşünüyorum. 1. Lig kolay değil. Her maça ayrı önem vermemiz ve yüzde yüz odaklanmamız lazım. Forma numarasına karar vermedim ama 17 numara boştaysa alabilirim.

 

TARAFTARIMIZ BÜYÜK GÜÇ

Taraftarımız gerçekten büyük güç. Kocaelispor’a rakip olduğumuzda takıma ne kadar yarar sağladığını gördüm.  90 dakika boyunca takımının arkasında. Taraftarın önüne çıkacağım için heyecanlıyım. İnşallah taraftarımız bizleri sezon boyunca en iyi şekilde destekler biz de onlara hak ettikleri mutluluğu yaşatırız diye ümit ediyorum.

Güncelleme: 18 Ağustos 2023 09:57
X