Başkan Bolat: Onlar İskenderun taraftarı değildi… Taş atanları kınıyorum
16 Kasım 2022 20:55

Başkan Bolat: Onlar İskenderun taraftarı değildi… Taş atanları kınıyorum

1-1 sona eren İskenderunspor maçından dönen Kocaelispor taraftarlarını taşıyan otobüse gerçekleşen taşlı saldırı ile ilgili İskenderunspor Başkanı Şaban Hakan Bolat'tan açıklama geldi. Başkan Bolat “Onlar İskenderun taraftarı değildi… Taş atanları kınıyorum… Kocaelispor taraftarına geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum” dedi.

 

ÇİÇEK VERDİM

İskenderunspor‘un Başkanı Şaban Hakan Bolat, Antakya Yeni Hatay Stadı’nda oynanan Kocaelispor maçının ardından, Kocaelispor taraftarlarını taşıyan otobüsün taşlanması konusunda açıklamada bulundu. Başkan Bolat‘ın sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama şu şekilde: Maçtan önce Kocaelispor taraftarlarına çiçek verdim ve hoş geldiniz dedim. Benim Kocaelispor camiası içinde çok değerli dostlarım vardır.

 

 

PROVOKASYONDUR

Otobüsü taşlayanlar kesinlikle İskenderunspor taraftarları değildir. Kaldı ki maç İskenderun sınırları içinde oynanmadı. İskenderun’da o kadar maç oldu hiç bir otobüs daha taşlanmadı. Bu kesinlikle bir provokasyondur ve bilinçli yapılmıştır. Kocaelisporlu taraftar kardeşlerime geçmiş olsun dileklerimi sunar ve olayları yapanları da şiddet ile kınıyorum.

 

Spor41

Güncelleme: 16 Kasım 2022 21:04
BENZER HABERLER
KOTO
X