Bayram Oral, Afyon’da aile oluyoruz
14 Temmuz 2023 13:33

Bayram Oral, Afyon’da aile oluyoruz

Kocaelispor Sportif Direktörü Bayram Oral, Afyon’daki son durumu nokta gazetesine aktardı ve çok iyi bir ortamda çalıştıklarını belirtti.

 

BİLGİ VERDİ

Kocaelispor’un Afyon kampı tüm hızı ile devam ediyor. Günde çift antrenmanla yeni sezona hazırlanan yeşil siyahlılarda Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam takıma tempo yüklemeye devam ediyor. Kocaelispor Sportif Direktörü Bayram Oral, Afyon’daki son durumu nokta gazetesine aktardı ve çok iyi bir ortamda çalıştıklarını belirtti.

 

HERŞEY YOLUNDA

Takımın kısa süre içinde çok iyi bir kimya yakalayacağına inandığını belirten Bayram Oral şu şekilde konuştu: En başta Afyon’daki ortamı değerlendireyim. Otelimiz, yemekler, personelin ilgisinden çok memnunuz. Sahalar fena değil. Oteldeki tek takımız, sessiz ve her şey istediğimiz gibi. Hocamız ve ekibi de memnun.

 

GÖKHAN’DA HİÇ BİR SORUN YOK Kİ

Takım sabah akşam sıkı çalışıyor ve kısa bir süre içinde uyumu yakalayacağımıza inanıyorum. Yeni arkadaşlarımız Fatih ve Koaukau da aramıza kaldı. Gökhan konusu konuşuldu. Hiçbir sıkıntı yok ki… O da burada ve gayet iyi çalışıyor. Bu kampta nefeslerimizi iyice açacağız çünkü son yılların sert 1. Lig’i bizi bekliyor. Takım içindeki herkes de bunun fazlasıyla farkında.

 

ALTAY MAÇI AFYON STADI’NDA OLABİLİR

Aydın 19’unda Altay ile karşılaşacağız. Maçı Afyon Stadı’nda oynayabiliriz. Sahanın bakımı devam ediyor bu nedenle yer konusunda bir belirginlik yok. 21’inde de son birkaç oynamayı düşünüyoruz. 22 Temmuz’daki kamp bittikten sonra 25’inde Topuk Yaylası’na çıkacağız ve buradaki lig hazırlıklarımızı daha taktiğe yönelik yapacağız.

Güncelleme: 14 Temmuz 2023 13:33
X