Bedirhan Yıldız: İnanıyorum
22 Temmuz 2023 17:49

Bedirhan Yıldız: İnanıyorum

Kocaelispor’un genç orta saha oyuncusu Bedirhan Yıldız, Afyon kampında yaptığı açıklamada takımda kalacağına inandığını belirtti.

ZOR AMA KEYİF VERİYOR

Tüm takımın Kocaelispor’un başarısına odaklandığını belirten Bedirhan şu şekilde konuştu: Yavaş yavaş tempomuz artıyor. Ertuğrul hocamızın bununla birlikte taktiksel olarak da bizden istekleri oluyor. Hem teknik taktik hem de tempolu oyun biraz işimizi zorlaştırsa da keyif veriyor. Afyon’daki ortamımız da güzel. Herkes birbirine çok saygılı ve amacın Kocaelispor’un başarısı olacağının bilincinde.

 

8 NUMARADA OYNAMAK BANA DAHA İYİ GELİYOR

Altay maçı iyi geçti. İlk maçtı, bireysel oyuncu kalitesi ile kazanmasını bildik ama planımız belliydi ve topun sürekli bizde kalmasını sağladık. Ben de 6-8 numara gibi oynadım. Kanatta daha sabit kalabiliyorsunuz ancak merkezde topla bütünlüğün daha fazla oluyor, daha geniş alana hakim olman gerekiyor. Açıkçası 8 numara pozisyonunda oynamak bana daha iyi geliyor.

 

HOCAMIZ GENÇLERE DEĞER VERİYOR

Yağız kardeşim de Altay’a gol attı. Çok sevindim, Antalya’da da ben atmıştım, Yağız sevinmişti. Allah onun da yolunu açık etsin. Çok eksiğim var ve kamp sürecinde bu eksiklerimizi elimizden geldiği kadar kapatacağız. Hocamızın gençleri sevdiğini ve gençlere değer verdiğini hissediyorum. Bizlerle ikili ilişkileri çok kuruyor bu durum beni daha da motive ediyor. Takımda kalacağıma inanıyorum.

Güncelleme: 22 Temmuz 2023 17:50
X