Berat Kartal son nefeste!
16 Eylül 2023 15:22

Berat Kartal son nefeste!

Kocaelispor’un en yetenekli gençlerinden Berat Kartal, 3. Lig’in iddialı takımlarından Yusuf Tokuş’un çalıştırdığı Belediye Kütahyaspor ile transfer süresinin bitimine 1 dakika anlaştı.

 

YERLİ MODRIC!

Yaz transfer süresi sona erdi. Son gün inanılmaz bir koşuşturma ile geçti. Kocaelispor peşinde olduğu Adrien Silva ve Hakan Arslan transferlerinden sonuç alamadı. Bitime dakikalar kala ise TFF’nin sisteminde müthiş bir hareketlilik yaşandı. Kocaelispor’un en yetenekli futbolcuları arasında yer alan “Yerli Modric” olarak bilinen futbolcusu Berat Kartal, 3. Lig’in iddialı takımlarından Belediye Kütahyaspor’a kiralandı.

 

DENİZALP ÖZDEMİR VE YUNUS ÖZDEMİR İLE TAKIM ARKADAŞI OLDU

Bu transferdeki en dikkat çeken detay ise yıldız adayı futbolcunun 23.59’da TFF’nin sistemine düşmüş olmasıydı. Sadece 1 dakika ile transferi gerçekleşen Berat’ın gelmesiyle Kütahya ekibi ofans hattında çok yönlü bir ismi renklerine bağladı. Aynı zamanda İzmitli diğer futbolcular Denizalp Özdemir ve Yunus Özdemir ile de takım arkadaşı olan Berat Kartal 8 numara pozisyonunda ve iki kanatta da rahat bir şekilde oynayabiliyor.

Güncelleme: 16 Eylül 2023 15:22
X