Berkay Samancı: Kocaelispor sayesinde Berkay oldum… Ancak profesyonel olmalıyız
10 Aralık 2022 02:35

Berkay Samancı: Kocaelispor sayesinde Berkay oldum… Ancak profesyonel olmalıyız

Kocaelispor alt yapısında yetişen ve Süper Lig’e çıkılan kadronun futbolcuları arasında yer alan İzmitli orta saha oyuncusu Berkay Samancı, Kocaelispor maçı ile ilgili “Kocaelispor beni buralara kadar getiren kulüp. Ancak profesyonel futbolcuyuz. Hak eden kazansın” yorumunu yaptı.

 

KASTAMONU GÜZEL BİR ŞEHİR

Güzel bir şehrin takımında forma giydiğini belirten Berkay şu şekilde konuştu: Kocaelispor’a Niğde takımında oynarken rakip oldum. Kısmetimiz bu sezon Kastamonu’daymış ve Kocaelispor’a ikinci kez rakip oluyorum. Burası güzel bir camia, güzel bir şehir. Sel felaketinden ötürü 1 yıl futbola ara vermişlerdi. Futbolu hayli özlemişler. Yönetim, taraftar ve halk da bizlere sahip çıkıyor. Bu projede yer aldığım için mutluyum.

 

UNUTAMAYACAĞIM ZAMANLAR GEÇİRDİM

Sezon öncesi kamp sürecimiz biraz zahmetli geçti. Devre arasına kadar alabildiğimiz kadar puan alıp iyi bir kamp dönemi geçirmek istiyoruz. Dediğim gibi, alt yapısından yetiştiğim, Süper Lig’e kadar formasını terlettiğim Kocaelispor’a ikinci kez rakip oluyorum. Bu forma ile unutamayacağım anılarım oldu, zamanlarım geçti. Kocaelispor, buralara gelmemizi sağlayan bir kulüp.

 

 

KOCAELİSPOR’UN GÜCÜNÜN FARKINDAYIZ

Ümit Karan hocam ile Uşak ve Menemen’de çalıştım. Yine İbrahim hocamla da çalışım. Sertaç hocam ile ilk kez birlikteyim. Kemal Can takım arkadaşım. Burada bulunmaktan dolayı memnunum ve bu ailenin başarıyı hak ettiğini düşünüyorum. Kocaelispor hedefi olan bir takım, gücünün fazlasıyla farkındayız. Bizler de profesyonel futbolcuyuz ve ekmek yediğimiz yeri temsil ediyoruz. Hak eden kazansın.

 

Spor41 - ÖZEL

Güncelleme: 10 Aralık 2022 02:42
X