Beykan itirafı
24 Mart 2023 12:15

Beykan itirafı

Kocaelispor’un sahasında 1-1 kaldığı Pazarspor’un genç ve başarılı teknik sorumlusu Nazım Gülay’dan Beykan Şimşek itirafı geldi. Gülay “Beykan’ı kadroda görmeyince çok rahatladım. Çünkü savunma planımız onun üzerine kuruluydu” dedi.

 

BASIN TOPLANTISINDA BAHSETMEDİ

Kocaelispor’un eski yardımcı antrenörü, Darıca Gençlerbirliği’nin eski teknik direktörü Nazım Gülay 8 maç önce Rize temsilcisi Pazarspor ile anlaştı. Genç teknik adam 8 maç sonunda galibiyetle tanışamazken 4 maçtan beraberlikle ayrıldı. Nazım Gülay maçın ardından düzenlenen basın toplantısında kendilerinin de puana çok ihtiyaçları olduğunu belirtti ve altın değerinde puanla İzmit’ten ayrıldıklarını belirtti.

 

CAN HAVLİYLE MÜCADELE EDİYORUZ

Gülay basın toplantısında belirtmese de bir gerçeği yakın çevresi ile paylaştı. Genç teknik adam “Beykan’ın kadroda olmadığını görünce çok rahatladım. Savunma planımızı onun üzerine de kurmuştuk. Beykan olmayınca savunmadan topları çıkarırken çok zorluk yaşamadık” diye konuştu. Nazım Gülay öte yandan “Can havliyle mücadele ediyoruz. Sezon sonuna kadar tüm rakipler karşısında var olan tüm gücümüzü sahaya yansıtacağız” ifadelerine de yer verdi.

Güncelleme: 24 Mart 2023 12:15
X