Beykan’ı 3 maç cezadan kulüp personeli kurtardı!
27 Kasım 2022 12:43

Beykan’ı 3 maç cezadan kulüp personeli kurtardı!

Kocaelispor ile Karacabey Belediyespor arasında Bursa’da oynanan maç 2-2 sona erdi. Mücadelenin uzatma anlarında, Kocaelispor 2-1 gerideyken maç boyunca Kocaelispor’a ve futbolcularla küfür eden bir müptezel, Beykan’a da yakın mesafeden çok ağır ailevi küfürler etti. Çılgına dönen futbolcuyu sakinleştirmek hiç de kolay olmadı.

 

SON ANDA YETİŞTİLER

Bir ara kendisini tutmaya çalışan gruptan kurtulan Beykan tellerden geçip tribüne geçmeye ve kendisine küfür eden müptezelin yanına gitmeye çalıştı. O sırada Beykan’a, Fizyoterapist Muharrem Sönmez yetişti ve Beykan’ı paçasından çekerek futbolcunun tribüne geçmesine engel oldu. Kulübün malzemecilerinden Fazlı Özkut ise tellerin diğer tarafına giderek Beykan’ın telleri aşması durumunda futbolcuyu tutmak için bekledi.

 

 

KIRMIZI KART GÖRÜR, 3 MAÇ DA CEZA ALABİLİRDİ

Muharrem Sönmez, Fazlı Özkut, Kocaelispor Sportif Direktörü Bayram Oral, antrenörler ve futbolculardan Yiğitali başta olmak üzere olmak üzere Beykan’ın tutmak için tüm takım adeta seferber oldu. Yaşanan olayın ardından Beykan sarı kart görürken tabiri caizse direkten döndü. Eğer futbolcu tellerden kurtulsaydı “İzinsiz saha alanını terk ettiği” gerekçesi ile kırmızı kart görecek ve en az 3 maç ceza alacaktı. Kulüp personeli ve futbolcular buna engel olarak büyük bir iş başardı.

 

Spor4

 

Güncelleme: 27 Kasım 2022 12:47
X