Bir İlhan Mansız, bir de bizim Ahmet müdür!
Kocaelispor
27 Nisan 2021 Salı 02:14

Bir İlhan Mansız, bir de bizim Ahmet müdür!

Futbol oynadığı yıllarda Türkiye'nin en etkili santraforları arasında yer alan, 2002 Dünya Kupası'nda Senegal'e attığı golle Türkiye'ye dünya üçüncülüğünü kazandıran İlhan Mansız meşhur “Gökkuşağı” hareketi ile bilinir. Kocaeli'nin önemli emniyet amirlerinden, Çevik Kuvvet Şube Müdürü Ahmet Öncel de İlhan Mansız’a nazire yaptı.

 

ŞAŞKIN GÖZLERLE İZLEDİLER

Körfez’deki tesislere gelen ve taraftarların futbolcularla konuşması esnasında sıkıntı yaşanmaması için amirlerle birlikte dikkatli bir şekilde konuşulanları takip eden Öncel, taraftarlar tesisten ayrıldıktan sonra bir süre daha sahada kaldı. O sırada Çevik Kuvvet Şube Müdürü Ahmet Öncel, önünde gördüğü futbol topu ile öyle bir hareket yaptı ki, onu hareketi görenler Ahmet müdürü alkışlamadan edemedi.

 

MEŞALE DE YAKMIŞTI

İlhan Mansız ile özdeşleşen “Gökkuşağı” hareketini ilk denemesinde kusursuz bir şekilde yerine getiren Ahmet Öncel, Mansız'ı aratmadı. Ocak ayında Kocaelisporlu taraftarlarla birlikte meşale yakan ve yeşil siyahlı kulübün sevincine ortak olan Ahmet müdürün gençlik yıllarında uzun süre futbol oynadığı öğrenildi.

 

Spor41 - Özel

 

DİĞER HABERLER

Kıymetini bilediğimiz ADAM… Adnan Dinçer!

Kocaelispor, Dinçer’in kalbinde büyük bir yara açtı ve deneyimli teknik adam o günleri düşündükçe kalbindeki o yara hala kanıyor.  Kocaelispor’un Adnan Dinçer’e manevi borcu çok fazla. Kocaeli basın tarihinde Adnan Dinçer’i ilk kez bu kadar detaylı bir şekilde sizlere aktarmanın gururunu yaşarken, dinlediklerimiz karşısında bir o kadar üzüldüğümüzü de belirtmek istiyoruz.  İşte gerçek bir futbol emekçisi…Kocaelispor’da bir döneme damga vuran değer…Adnan Dinçer! 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:45
05:44
13:08
17:02
20:11
21:56