Bir önemi kalmadı artık
21 Nisan 2023 21:05

Bir önemi kalmadı artık

İskenderunspor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, Kocaelispor’un akşam maçı oynama isteğinin neden kabul edilmediğini açıkladı.

 

ÖNEMLİ BİR MAÇA ÇIKACAĞIZ

Başkan Bolat sözlerine Kocaelispor maçındaki beklentileri ile ilgili başladı ve şu şekilde konuştu: Malumunuz zor günler geçirdik, geçirmeye de devam ediyoruz. Uzun süredir Riva’da çalışıyor ve konaklıyoruz. Takımımız şükürler olsun iyi gidiyor. Çarşamba günü de Kocaelispor ile önemli bir maça çıkacağız.

 

GECE ANTRENMANI YAPMAMIZ LAZIM

Karşılaşmaya en iyi şekilde hazırlanmaya devam ediyoruz. Maçın akşam oynanması ile ilgili Başkan Engin Bey beni dün aradı ve taleplerini iletti. Konu benim dışımdaydı. Ben de teknik kadromuza durumu ilettim. Teknik ekibimiz antrenman planlaması yaptığını ve kendilerinin ışıklı çalışma yapmaları gerektiğini belirtti.

 

TARAFTAR BİZİ DAHA FAZLA MOTİVE EDER

Eğer geçtiğimiz hafta bir talep olsaydı kabul edilirdi. Maçtan 2-3 gün önce olması bizi de sıkıntıya soktu. İskenderun’dan da 4 otobüs taraftarımız geldi. Taraftarımızın maç sonrasında çok geçe kalmadan İskenderun’a dönmeleri de bizim için kıymetli. Akıllara, biz sanki kalabalıktan, taraftardan çekiniyoruz ve bu nedenle de teklifi kabul etmiyoruz gibi bir düşünce gelmesin. Bilakis fazla taraftar bizi daha da motive etti.

Güncelleme: 21 Nisan 2023 21:05
X