Bir taraftardan fazlası… Ferdi Pınar!
14 Kasım 2022 20:39

Bir taraftardan fazlası… Ferdi Pınar!

Kocaelispor ile İskenderunspor arasında Hatay Stadı’nda oynanan maçı 1.000 Kocaelispor taraftarı yerinde izledi. 20 otobüs taraftarla münferit olarak stada gelenler arasında Kahramanmaraş’ta ikamet eden Ferdi Pınar da vardı.

 

MAÇI KOPARABİLİRDİK

Maçın ardından sorularımızı yanıtlayan Ferdi, kendisini İzmit’teymiş gibi hissettiğini ifade ederek şu düşüncelere yer verdi: Armanın peşinden sizler Kocaeli’den geldiniz ben de Kahramanmaraş’tan geldim. İskenderun ile 1-1 berabere kaldık. Maç boyunca iyi mücadele ettik. 1-0’dan sonra 2. golü de bulabilir ve maçı koparabilirdik.

 

MEMLEKET HAVASI ÇEKTİK

Daha iyi olacak ve inşallah şampiyon biz olacağız. Hatay’daki maçta birçok arkadaşımı gördüm ve kendimi İzmit’teymişim gibi hissettim. Tribünde memleket havasını çektik diyebilirim. Takımımızı destekledik ve deşarj olduk. Taraftarımızı ve futbolcularımızı maçın ardından uğurladık. Biz de Maraş’ın yolunu tutacağız.

 

Spor41

Güncelleme: 14 Kasım 2022 20:40
YORUMLAR
  • Toplam 1 yorum
Bir taraftardan eksiği ben 22:46 - 14 Kasım 2022

Ferdi Bey çok beyefendi birisidir , adam gibi adamdır .Erdem Bey iş insanlarımızı Kocaelispor’umuzu dışarıda temsil eden dostlarımızı paylaştığınız için sizi de tebrik ediyorum

0 Beğenmedim
X