Bu cemiyet sağı da solu da birleştirdi
18 Ağustos 2023 14:59

Bu cemiyet sağı da solu da birleştirdi

Kocaelispor’un sevilen yöneticilerinden Zeynel Abidin Akyol’un oğlu Cemre, Sevda Hanım evliler kervanına adlarını yazdırdı. Siyasiler cemiyete akın etti.

EVET DEDİLER

İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen iş insanlarından, Kocaelispor Kulübü Futbol Şube Sorumlularından Zeynel Abidin Akyol ile Canan Hanım’ın yakışıklı oğulları Cemre ile yine çok geniş bir kesim tarafından tanınan, Huriye - Orhan Yüksekkaya’nın güzeller güzeli kızları Sevda Hanım bir ömür boyu “Evet” dediler ve kervanına adlarını yazdırdılar.

 

CÜZDAN GELİN HANIMA

Spor, iş ve siyaset camiasının öncü isimlerinin akın ettiği cemiyete tüm siyasi partilerin başkan ve temsilcileri katıldı. Psikolog olan Sevda ile uluslararası ilişkiler mezunu genç iş insanı Cemre’nin nikahlarını Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın kıydı. Kocaelispor Kulüp Başkanı Engin Koyun çifti tebrik etti ve cüzdanı gelin hanıma takdim etti.

 

BAŞKANLAR BİR ARADA

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kocaelispor Kulüp Başkanı Engin Koyun, Kocaelispor Eski Başkanı Muammer Çelik, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Muharrem Top ve Muharrem Küçük, MHP İl Başkan Yardımcısı Yaşar Arslan, Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdülkadir Özdemir, KASKF Başkanı Murat Aydın da genç çiftin nikâhlarına şahitlik etti.

 

BOL ŞAHİTLİ

Ayrıca Ak Parti İl Başkanı Şahin Talus, CHP İl Başkanı Bülent Sarı, MHP İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş, Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, CHP Kartepe İlçe Başkanı Nilay Merttürk, MHP Kartepe İlçe Başkanı Hayati Dilek, İyi Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel, BBP Kartepe İlçe Başkanı Ali Oktay şahitler arasındaki il ve ilçe başkanlarıydı.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Hergeleci İbrahim Güreşleri’nin yapıldığı geniş ve nezih alanda gerçekleşen nikah merasimi sonunda gelin ve damat, protokol üyeleri ile birlikte fotoğraf verdi. Cemre’nin babası Zeynel Abidin Akyol “Kızımız Sevda ile oğlumuz Cemre’yi tebrik ediyor, bir ömür boyu aile saadeti diliyorum” dedi ve cemiyetlerine katılan tüm eş, dost ve akrabalarına teşekkür etti. Uzun takı kuyruklarının oluştuğu cemiyette çalınan melodiler eşliğinde alanı bir an olsun boş bırakmadı.

Güncelleme: 18 Ağustos 2023 15:00
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X