Bu takıma önce duygu yüklenmesi lazım!
Kocaelispor
27 Eylül 2020 Pazar 23:24

Bu takıma önce duygu yüklenmesi lazım!

Kocaelispor’un Manisa FK karşısındaki etkisiz futbolu ve alınan farklı yenilgi hayal kırıklığı yarattı. Oyun olarak elleri ve kolları rakibi tarafından bağlanan futbolculara teknik-taktikten önce duygu yüklenmesinin gerekliliğinin altı çiziliyor. Takımı ortada bırakan Selahaddin Dinçel ile en başından yola devam edilmesinin başlı başına bir sorun olacağı ifade edilmiş ancak Başkan Hüseyin Üzülmez bu endişeye karşılık kulağının üzerine yatmıştı.

 

İLETİŞİMSİZLİĞİN GELDİĞİ NOKTA

Dinçel, uzun geçen Kartepe kampında çalışmaları takım birlikteliği ve aidiyetinden yoksun yaptırmış, “Benim takımda hiçbir söz hakkım yok” düşüncesi ile yönetime küsmüş ve antrenmanlardan sonra da odasına kapanmıştı. Dinçel’in iletişimsizliği yeşil siyahlı futbolcuları da birlikte olma duygusundan mahrum bıraktı ve bu durum Manisa maçında kapı gibi karşılarına çıktı.

 

EKSİĞİNİN ÜZERİNİ ÖRTMEYE ÇALIŞIYOR

Maç içinde bir birinden uzak, saha içi iletişimi, sistemi olmayan, rakibin oyununa hiçbir reaksiyon gösteremeyen, dağınık ve halı sahaya maç yapmaya gelen bir takımdan farksız olan Kocaelisporlu futbolcular farklı yenilgi karşısında bir şey yapamadı. Camianın önemli bir kısmı tüm bu anlatılanları sağlayamayan, takımı yarı yolda bırakan, “Avukatlarımla görüşün”  dediği öne sürülen Selahaddin Dinçel’in kendi eksiklerinin üzerini “Transferleri ben yapmadım” diyerek örtmeye çalıştığını düşünüyor.

 

Spor41

 

Selahaddin Dinçel

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

Yazan: Ahmet

Engin kırılır gittiğinde takıma Aydın günaydın duygu yüklemesi yaptı.Onun verdiği motivasyonla takım şampiyonluğa yürüdü.Selahattin ilk geldiği gün ilk onbirdeki İzmit in çıkmasını kadrodan çıkartıp kendi adamlarını koydu,kadro dışı kalan Ferudun u oynattı.Harcama harcanırsın dicem ama o yolunu bulur olan bizim çocuklara oldu daha çok dövünürüz.

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Tescilli ürünlerin satış hakkı için ihaleye çıkılacak

Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun ve yöneticilerden Ekrem Can daha önce yaptıkları açıklamalarda store mağaza işini kulüp bünyesinde yapacaklarını bunun için birkaç merkezde yer aradıklarını belirtmişlerdi. Ekrem Can “5 ay içinde kendi mağazamızı kuracağız, ürünlerimizi kendimiz satacağız” derken bu süreç içerisinde ilimizdeki mağazaların perakendecilik yapacağını da sözlerini eklemişti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:53
05:53
13:17
17:11
20:20
22:03