Bu turu fazlasıyla hak ettiniz!
19 Mayıs 2023 18:39

Bu turu fazlasıyla hak ettiniz!

Kocaelispor U-17 takımı Antalya’da gerçekleşen Bölgesel Gelişim Ligi finallerinde muhteşem bir futbolun ardından Türkiye şampiyonu oldu. Gençlerin tarihi başarısı Kocaelispor – Kastamonuspor maçı öncesi ödüllendirildi. Şampiyonluk turu atan takımı binlerce Kocaelispor taraftarı ayakta alkışladı.

 

HAK EDİLMİŞ BİR BAŞARI

Kocaelispor U-17 takımı, Antalya’da gerçekleşen Bölgesel Gelişim Ligi yarı finalinde önce Nazilli’yi ardından finalde de Yomraspor’u 3-0 mağlup ederek Türkiye şampiyonu oldu. Sezon boyunca oynanan güçlü futbolun ardından hak edilmiş bir şampiyonluk elde eden yeşil siyahlı gençler Kocaelispor – Kastamonuspor maçı öncesi ödüllendirildi.

 

UNUTULMAYACAK BİR GÜN

Maç öncesi tüm takım tribünleri tek tek gezip şampiyonluk turu atarken, üçlü çektirdi. Ardından Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun, turnuvanın en iyi teknik direktörü Murat Tiryaki’ye, en iyi futbolcusu Eren Narin’e plaketini, takıma ise şampiyonluk kupasını takdim etti. Büyük bir sevgi gösterisi ile karşılaşan ve binlerce Kocaelispor taraftarının ayakta alkışladığı gençler unutulmaz bir günü geride bıraktı.

Güncelleme: 19 Mayıs 2023 18:39
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X