Burak Öksüz, Roberto Carlos’a bağladı!
21 Ocak 2024 15:05

Burak Öksüz, Roberto Carlos’a bağladı!

Kocaelispor’da Atila’nın cezalı olması nedeniyle sol bekte Burak Öksüz forma giydi. Futbolcu, müthiş bir performans ortaya koydu ve “Kimi taraftarlar dünyaca ünlü efsane sol beki örnek gösterdi ve “Adamın için Roberto Carlos çıktı” dedi.

 

ATİLA CEZALIYDI, ALTERNATİFİ DE YOKTU

Geride bıraktığımız hafta oynanan ve hakem katliamının yaşadığı Manisa Futbol Kulübü maçında hakem Mehmet Ali Özer’e maçın son bölümlerinde yaptığı itirazın ardından cezalı duruma düşen Atila, Eyüp maçında takımını yalnız bırakmıştı. Zorlu geçeceği beklenen Eyüp maçı için Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam hazır olmayan son transfer Duhan’ı kadroya almazken, stoper Burak Öksüz’e sol bekte şans verdi.

 

VERİLEN GÖREVİ EN İYİ ŞEKİLDE YERİNE GETİRDİ

Burak Öksüz 90 dakika boyunca kusursuza yakın bir performans ortaya koyarken savunmaya da çok destek verdi. Ligin en dominant ofans hattına sahip olan Eyüp ekibi karşısında tüm savunma hattı rakibi karşısında çok iyi dururken, stoperden devşirme sahaya sol bekte sahaya çıkan Burak haddini bilerek oynadı, kendisine verilen görevi en iyi şekilde yerine getirdi. Burak maçın 82. dakikasında dahi atağa destek vererek oyunun ne kadar içinde olduğunu ortaya koydu. Kimi taraftarlar da Burak’a oynadığı futbolun hakkını verdi ve “Adamın içinden Roberto Carlos çıktı” dediler.

Güncelleme: 21 Ocak 2024 15:06
X