Burak Süleyman: Beklemiyordum
26 Şubat 2023 00:02

Burak Süleyman: Beklemiyordum

Sakaryaspor’da forma giyen İzmitli futbolcu Burak Süleyman, Kocaelispor – Sakaryaspor maçı öncesinde Nokta TV’nin sorularını yanıtladı. Burak Süleyman “Alkışlarla karşılanmayı beklemiyordum. Kocaeli Stadı’nı gerçekten özlemişim” dedi.

 

BURAYI ÇOK SEVİYORUM

Geliri depremzedelere bağışlanacak olan Kocaelispor – Sakaryaspor maçı öncesi sorularımızı yanıtlayan Burak Süleyman, Kocaelispor taraftarının sevgi gösterisi karşısında “Beklemiyordum” dedi ve şu ifadelere yer verdi: Kocaeli Stadı’na gelmek güzel. Mutluyum… Gerçekten çok özlemişim. Hazırlık maçı da olsa bu stada gelmek benim için çok keyifli. Burayı çok seviyorum. İnşallah çok güzel bir akşam olur.

 

1-2 MAÇ SONRA HEDEFİMİZ SÜPER LİG OLMALI

Alkışlarla karşılanmayı beklemiyordum, her türlü duruma da hazırlıklı geldim. İnsanların bizi sevmiş olduğunu görmüş oldum. Gerçekten onları çok seviyorum. Bu akşamın amacı farklı. Depremzedelere yardım amaçlı bir maç olacak. İnşallah bu amaca uygun bir şekilde biter. Bu sezon, özellikle son 6-7 haftadır hem bireysel hem de takım olarak bir çıkış yakaladık. Sakaryaspor olarak 1-2 maçın ardından hedefimizi Süper Lig’e çıkmak olarak koymamız lazım. İnşallah serimizi sürdürür ve bunu gerçekleştiririz.

Güncelleme: 26 Şubat 2023 00:03
X