Candeias: Rakipler bizden korksun!
18 Ağustos 2023 10:08

Candeias: Rakipler bizden korksun!

Kocaelispor’un başarılı futbolcularından Daniel Candeias ilk açıklamalarını yaptı. Deneyimli futbolcu herkesin sorumluluk alması gerektiğini belirtti ve kimseden çekinmediklerini ifade etti.

BİZ DE SAYGIYI HAK EDİYORUZ

Eyüpspor maçının kolay geçmeyeceğini belirten Portekizli futbolcu ve şu ifadelere yer verdi: Günümüz futbolunda hiçbir maçın kolay olmadığını düşünüyorum. Bir sonraki maçını Eyüpspor ile ve tabii ki Eyüpspor'un kalitesini biliyoruz ama bizim takımımızın da bir kalitesi var. Manisa karşısında kaybettik diye Eyüpspor karşısında korkak bir tavır sergilemeyeceğiz. Çünkü biz onlardan korkmuyoruz. Ligdeki bütün takımlara karşı saygımız sonsuz, biz de saygıyı hak eden bir takımı.

 

MUTLU BİR ORTAMDAYIZ

Kocaelispor’da çalışanlar olsun, yöneticilerimiz olsun takım arkadaşlarım olsun beni gerçekten hoş ve sıcak karşıladı. Herkes iyi birer insan. Oyuncular da kaliteli. Hepimiz burada mutlu bir ortamdayız. Taraftarlarımızın da yardımıyla birlikte iyi bir sezon geçireceğimize inanıyorum.Taraftarlarımız gerçekten harika ve hepimizin hem iyi anlarda hem de kötü anlardahep beraber kalmamız gerekiyor.

 

NUMARALAR DEĞİL FUTBOLCULAR OYNUYOR

Kaptanlık konusunda ise… Kaptanımız iyi bir kaptan ve insan. İki kaptanımız da öyle. Aslında genel olarak bakarsanız bu takımdaki herkes kaptan. Çünkü herkesin takımda sorumluluk alması taşın altına elini koyması gerekiyor. On numara hakkında ise… Evet, on numarayı kulübümüz bana layık gördü. Teşekkür ediyorum. Fakat maçta oynayanlar numaralar değil futbolcular. Bizlere düşen aldığımız formayı en iyi şekilde taşımaktır.

Güncelleme: 18 Ağustos 2023 10:09
Başak Yemek
Arslan Teknik
X