Çapanoğlu’nun Kocaelispor saygısı!
Kocaelispor
14 Kasım 2020 Cumartesi 21:33

Çapanoğlu’nun Kocaelispor saygısı!

Kocaelispor’un eski futbolcularından Erhan Altın ve Mustafa Çapanoğlu bu kez rakip oldu. Kocaelispor’u çalıştıran Altın ile Sancaktepe ekibini çalıştıran Çapanoğlu’nun maç öncesi samimiyeti dikkatlerden kaçmadı.

 

İki deneyimli teknik adam da bir birine başarı diledi. Öte yandan Sancaktepe ekibinin genç yardımcı antrenörü İskender Köksal da Kocaeli’deki dostları ve basın mensupları ile hasret giderdi. Kulübedeki duruşu ile örnek ve maçın ardından takımının galibiyet sevincinde zorunlu duran Mustafa Çapanoğlu, Kocaelispor’a olan saygısını fazlası ile gösterdi.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Kıymetini bilediğimiz ADAM… Adnan Dinçer!

Kocaelispor, Dinçer’in kalbinde büyük bir yara açtı ve deneyimli teknik adam o günleri düşündükçe kalbindeki o yara hala kanıyor.  Kocaelispor’un Adnan Dinçer’e manevi borcu çok fazla. Kocaeli basın tarihinde Adnan Dinçer’i ilk kez bu kadar detaylı bir şekilde sizlere aktarmanın gururunu yaşarken, dinlediklerimiz karşısında bir o kadar üzüldüğümüzü de belirtmek istiyoruz.  İşte gerçek bir futbol emekçisi…Kocaelispor’da bir döneme damga vuran değer…Adnan Dinçer! 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:45
05:44
13:08
17:02
20:11
21:56