Cem Ekinci: Formayı geri alacağım
29 Eylül 2023 08:34

Cem Ekinci: Formayı geri alacağım

Kocaelispor’un hem futbolcu hem de karakteriyle çok sevilen futbolcularından Cem Ekinci, daha çok çalışıp formayı yeniden almak istediğini belirtti.

 

HOCAMIZIN KARARI

Rekabetin başarıyı tetiklediğini ifade eden Cem Ekinci şu şekilde konuştu: Hocamızın kararı kadroya almamak yönünde oldu. Bana düşen daha fazla çalışıp formayı tekrar geri almak. Bundan birkaç hafta önce de demiştim. Rekabet seviyesi arttıkça bu takımın yararına olacak diye. Çünkü oynayan oyuncu formayı kaptırmamak için çalışmasını yapacak, bekleyen oyuncu da tekrar formayı kazanabilmek için çalışmalarını yapacak. Bundan da tabii ki takımımız yararlı çıkacak.

 

TARAFTARIMIZIN SAYISININ ARTMASINI BEKLİYORUZ

Çalışmalarımıza sıkı bir şekilde devam ediyoruz. Keçiörengücü maçı zor bir mücadele olacak. Onlar da bu ligin önemli takımlarından birisi. Ama bizim de gidişatımız çok iyi ve dörtte dört yaptık. Özellikle taraftarlarımızın desteğiyle bu maçı kazanacağımıza inanıyorum. Bu maçtan da galip ayrılacağımızı düşünüyorum. Daha sonrasında tekrar içeride oynayacağız. Milli aradan önce o maçı da kazanıp, ikide ikiyle kapatmak amacındayız. Taraftar ellerinden geldikçe bizi desteklemeye çalışıyor. Onları daha kalabalık görmek istiyoruz. Dediğim gibi zaten muhteşem bir taraftarlarımız var. Sayıları artarsa daha güzel bir atmosferde, daha iyi oynayacağımızı düşünüyorum.

Güncelleme: 29 Eylül 2023 08:35
X