Cem ve Mert, Serik galibiyetini değerlendirdi
31 Ocak 2023 18:24

Cem ve Mert, Serik galibiyetini değerlendirdi

Kocaelispor’da 1-0 kazanılan Seri Belediyespor maçının golünü atarak takıma 3 puan kazandıran Cem Ekinci ve iyi bir futbol ortaya koyan Mert Çölgeçen maçın ardından Nokta TV’nin sorularını yanıtladı.

 

CEM EKİNCİ: BİLİNÇLİ VURMADIM

Takımın kazanmasının attığı golden daha önemli olduğunu belirten Cem şu şekilde konuştu: Öncelikle kazandığımız için çok mutluyuz. Yolumuza devam ediyoruz. Bu maçta gol yememek de önemliydi. Golü benim atmamdan ziyade takımın kazanması ve 3 puanın alınması daha önemli. Bu arada topa bilinçli vurmadım. Bir şekilde top ağlarla buluştu. Cumartesi günü Sarıyer ile karşılaşacağız. Her maça kazanmak için çıkıyoruz. Özellikle iç sahada kayıp yaşamamamız gerekiyor. Taraftarımızın desteği ile de inşallah Sarıyer’i mağlup etmek istiyoruz.

 

MERT ÇÖLGEÇEN: MUTLUYUM

Skora katkı sağladığı için mutlu olduğunu belirten Mert ise şu ifadelere yer verdi: Hafta başından beri bu maça hazırlanıyorduk. Deplasmanda her maç zor, Serik maçı da öyleydi. Çok şükür üstesinden geldik. Önümüzde Sarıyer maçı var. İnşallah bu maçı da geçip şampiyonluğa doğru ilerleyeceğiz. İnşallah takıma daha fazla katkı veririm. Taraftarımıza da çok teşekkür ederim. Bu kadar yol yapıp bizleri desteklediler. Sarıyer maçında da aynı performansın iki katını taraftarımızdan bekliyoruz.

 

Spor41

Güncelleme: 31 Ocak 2023 18:27
X