Depremzedelere saygı… Müzik yok…
14 Mayıs 2023 11:25

Depremzedelere saygı… Müzik yok…

Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun şampiyonluğu resmileştirdiklerinde yapacakları etkinlikle müzik yayınlamayacaklarını belirtti.

 

TEŞEKKÜR EDİYORUM

Başkan Engin Koyun, zaman zaman olumsuzluklar yaşasalar da ligin sonuna başarıyla geldiklerini belirtti ve şu şekilde konuştu: Hak ettiğimiz finali inşallah hep beraber salı günü oynayacağız. Taraftarımıza, teknik heyetimize, futbolcu kardeşlerimize, her türlü desteği veren yönetim kurulu arkadaşlarımıza, emeği geçen herkese can-ı gönülden teşekkür ediyorum. İyisiyle kötüsüyle, zaman zaman olumsuzluklarımız olmasına rağmen ligin sonuna geldik.

 

50 MİLYON LİRA HARCANDI

Bu lig hakikaten çok zor bir lig. Onu da geçmişte ben tecrübemden dolayı biliyorum. Şu konuya açıklık getirmek istiyorum. Kocaelispor yüksek bütçeyle şampiyon oldu demek yanlış. Buca ve İskenderun bizden çok fazla bütçelere sahip. Bu işin çok para vermekle olmadığını geçmiş yıllardan biliyoruz. Bütçeyle ilgili de milletin öyle bahsettiği 100 milyon 150 milyon gibi rakamlar da yok. Türkiye'deki ekonomik şartları biliyorsunuz. Ona rağmen şu anda 50 milyon civarında bir bütçeyle beraber bu sezonu tamamlayacağız.

 

YİNE YAPACAĞIZ

Salı günü şehrimize ve takımımıza yakışan bir şampiyonluk maçına çıkacağız inşallah. O maçta hafta içi olmasına rağmen inanıyorum ki,  stadı dolduracağız. Taraftarımıza bu konuda inanıyorum, onlara güveniyorum. Etimesgut maçı da bizlere bunu en iyi şekilde gösterdi. Yönetim olarak elimizden gelen ne gerekiyorsa Eryaman'da yaptığımız gibi burada da yapmaya devam edeceğiz.

 

ÜSTÜ AÇIK OTOBÜS AYARLANDI

Şampiyonluk halinde etkinliğimizde müzik yayınlamayı düşünmüyoruz. Deprem bölgesindeki vatandaşlarımızı en iyi anlayan toplum biziz, 1999'da o acıyı en fazla yaşayanlarız. Kocaeli Büyükşehir Spor Daire Başkanımız ile toplantı yapacağız. Toplantıda arkadaşlarımızın da görüşleri bizim için önemli. Kendi fikrim şampiyon olduğumuz anda statta bir kutlama yapacağız. Taraftarımız o heyecanı yaşasın, o mutluluğu yaşasın istiyoruz. Arkasından üstü açık bir otobüs ayarlandı. Onunla beraber bir şehir turu yapacağız. Hep beraber taraftarla beraber şampiyonluğu kutlayacağız.

Güncelleme: 14 Mayıs 2023 11:25
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X